Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: telegonia

Hox | 29.03.2018

Když se člověk zamyslí nad tímto, je to korektní argument, nebo spíše psychologická manipulace, v kontextu o kterém je řeč?

> Naopak mladí ľudia môžu byť vysoko inteligentní, ale nemajú skúsenosť a sú v štádiu keď objavujú svet a to čo nájdu nemajú s čím porovnávať, tak to prijímajú ako fakt.

Chceš říct, že mladí nemají rozum, intuici apod., že nejsou schopní nic posoudit? Na to, aby člověk zjistil zda informace v KSB sedí, stačí selský rozum a trocha námahy, projít si každý krok logických úvah sám, není třeba mít diplomy nebo IQ 150.

Nechť každý posoudí sám, do jaké míry je daná poznámka eticky v pořádku. Z mého pohledu, absolutně nepřijatelná, protože naznačuješ, že kdo nemá s KSB problém, tak naletěl.

Hlavně ale, nevšiml jsem si od tebe jediné konkrétní otázky, poznámky, kritiky, takže o čem celá tahle diskuse z tvojí strany je? Píšeš něco o údajném odmítání diskuse. Zkus napsat, o čem konkrétně mluvíš. Nevím kde jsi vzal, že na mě působíš "nějak", když nemám nejmenší potuchy kdo jsi. Reaguju na obsah příspěvků, ne na osoby.

Přidat nový příspěvek