Re: Re: Re: Re: fajn ...

inkv. | 07.09.2016

A ty vůbec chápeš, na jakých stránkách se nacházíš?

OK. Hoxi... začínám zpětně oceňovat tento web...
jednak - občas jsem sem mrkl i dříve, hlavně o Stalinovi velmi zajímavé a v podstatě přijatelné čtení...Ano, Stalin je zajímavá figura a v něčem prostě "spojenec". Ani ne tak asi svou povahou.. - z mého pohledu.. - ale "důsledky svých činů". Stalin prostě zbrzdil jistý vývoj o celé století ...

zpětně jsem si uvědomil, že zde propagujete jakýsi sociální koncept, jež se asi blíží Putinově politice (či obráceně). OK !!! Každý rozumný vladař viz Karel IV prostě myslí na blaho svého lidu !!! Je to jeho povinnost a mnoho ze současných (ekonomických) liberálů by prostě ve Středověku dost možná skončilo v máčecí kleci jako "škůdci země". Soroš kdyby přišel Karlovi IV (či Ivanu Hroznému) pod ruku, tak by to "asi už nerozchodil". Žižka jim lil roztavené zlato do hrdla ... , tohle znal asi i Karel ..

Díky "Levaneti" že jste nakonec přistoupili i na docela fajnou diskuzi, DÍK !!! (jinde třeba "banán" a konec ...)
a mám jednu skromnou prosbu na závěr... : "zkuste prosím se někdy pokusit i o tu mozaiku" , ono to opravdu je (či bylo...) často spíš "stupně šedi či pestrá mozaika" než "jeden přesný (striktní) projekt" ....
Minimálně pozor na manipulativnost "stylu Zeitgeist". Mix pravdy a fikcí či lží... (v náboženské oblasti, prostě "socan" = "projekt Venus" - se nezapře ... )
řekl bych, že opravdová "Goebelsovština"(a to "Pepek" je proti dnešku úplnej amatér...) vypukla až s NOVOVĚKEM ... paradoxně ...
nakonec viz i ORWELL .... "Bratři Stalinisti a všichni vy, kdo si NEPŘEJETE SMRT národního RUSKA " - i to je zajímavý zdroj !!, do současna ...(mediální přetavování pravdy v lež a obráceně..)
BEWARE !!! Vnimanie bratia !! :-) (Achtung, Bruders...)

Přidat nový příspěvek