Re: Re: Re: Re: Re: Re: fajn ...

inkv. | 06.09.2016

re: Četl vůbec něco ze zdejších materiálů? Je slušnost si něco napřed zjistit a teprve potom se vyjadrřovat.

Jo... o Stalinovi... Dobré... ale v něčem příliš idealizující... (Stalin byl, alespoň v určité fázi svého života... revolucionář, prostě "jeden z nich", spíš byl asi "víc při zemi", než "internacionální snílkové". Ale byl jedním z nich ...)
Jiné materiály nemám čas číst ...
Ty však tady skloňuješ "komunismus", "bolševismus" a "internacionalismus".... a na to myslím znalost místních "kuchařek" nepotřebuji... možná je to i kontraproduktivní... neb se zřejmě jedná o "pozdější" (časově..) vrstvu.

Naproti tomu literatura kterou jsem Ti doporučil, je právě primárně o těch pojmech, které tady skloňuješ ...Je to úplný základ, taková "Antická čítanka", věř mi...
Psát o bolševismu a neznat historii či genezi VKSB (včetně "generik"), Lenina... ale i Marxe či Plechanova... ale třeba i Bakunina a podobně.. potažmo celého Mezinárodního Dělnického hnutí je - a teď se na mě prosím Tě nezlob - opravdu "mimo mísu" . Levašov neLevašov... Anastácie neAnastácie... či co hýbe dneškem..

Přidat nový příspěvek