Re: Re: fajn ...

inquisitor | 06.09.2016

no já nevím Hoxy, jestli si uvědomuješ, jaké "Zeitgeistoviny" tady vlastně produkuješ...
Hele nic proti objevování historie (nám dříve kýmsi zakázané nebo znepřístupněné ...), ale zůstaň prosím Tě na zemi .. viz i tvůj výklad "pozitivnosti bolševismu v celých dějinách". (tvá teze: "bolševismus = většina v průběhu dějin..."). Další otázkou je pak "oběvování Amerik" ...

Ten tón volím záměrně. S lidmi v hraniční oblasti politika - New Age - nové životní styly atd... (a to i ty "rodno věrné" nebo "sibiřské") nic jiného totiž nehne. Je to záměr !! Tito "alternativci" se v mnohém podobají zástupům mladých Evropanů dříve táhnoucím do Indie.. jak psal myslím Luděk Frýbort ve svém: "Svět bez růžových brýlí" - větší Nafoukance jsem nikde neviděl...
No, "sibiřani" či "rodná víra" jsou asi krapet pokornější... Ale stejně - vědí své!! , že ...
Plus "různí spasitelé z Ruska". Hele, jestli nějakého autentického ruského "alternativce" - tak RASPUTINA. Pozor - ten člověk byl napůl génius, lidsky naprosto lidský a viděl, co se na Rusko chystá... Snažil se cara varovat ("Nevstupuj do války!! - vše bude zničeno..")
Tak kde ho máte "Drací"... :-))
Nebo jste dali na zednářská kompra??

Hoxi - vždyť ti píšu:
a) Ve znamení Štíra/Škorpiona . Bez toho prostě nemůžeš dál....
b) Rudá symfonie ...
c) na doladění něco o Weishauptovi, Marxovi a samozřejmě "starý známý geniální Padělek"
d) i Klimov není bez zajímavosti... je trochu "rychlopalný", ale ty postřehy o bolševicích (a vůbec všech...) bych mu docela zrovna věřil ...
e) Fullford ? - no.. dost geniálně asi mlží.. ale přijde mě, že si občas hraje s ohněm a "něco málo pouští". Asi potřebuje adrenalin.. Sice spíše z lidí tahá peníze... nicméně třeba jeho teze: "Finanční kabala aneb jak vše začalo Náthanem z Gazy a Šabtajem Cvi " je kupodivu "TOUCHÉ". Naprostý zásah ...Nathan z Gazy prostě probudil spícího obra ...

A prediktor, ten opravdu "Big Boss" ? - no přece náš starý známý satan aneb ten perský "zlý bůh". Bůh to samozřejmě není... ale zas tak úplně bez vlivu taky ne.. víš co o něm říká Nový Zákon ...

Ale dík za odpověď, cní se!
Hele - ale vedoucí kolotoče je teda odolnější... ;-)))

Přidat nový příspěvek