Re: Re: Stalinskie vysotki

Sinuhet | 02.04.2012

Já bych jen malinko upřesnil paní Ninu, pyramid, neboli mrakodrapů mělo být skutečně 8. 7 měly sloužit jako generátory energie a osmá jako příjemce energie.
7 generátoru, v těch sedmi měli bydlet a žít lidé a jejich energie měla sloužit jako zdroj energie osmé pyramidě. Energie se měla získat z lidí, kteří budou žít v těchto budovách (připomíná to trochu Matrix) a tato energie se měla koncentrovat v pyramidě osmé, velkolepému paláci sovětů.
Proč? 7 pyramid mělo odpovídat 7 planetám a 7 části – neboli principům člověka. Měla zabezpečit nesmrtelnost duše skrze tělo. Princip odpovídá Egyptské víře, kdy duše žije pokud je tělo zachováno. Duše, která může najít libovolné tělo pro svoji pozemskou existenci. Jinými slovy, Stalin pokud by všechno fungovalo, mohl používat libovolné lidské tělo jako nositele svého já. Osmá pyramida nebyla nikdy dokončena na příkaz Chruščova. Stalin byl pohřben jinde než zamýšlel. Kruh nebyl uzavřen, energie koncentrována v 7 pyramidách nemá kam plynout, proto ty jevy v budách. Sám Chruščov nikdy do žádné ze Stalinských pyramid nevešel.

Přidat nový příspěvek