Re: Re:

jardob | 22.09.2015

Globálne je na programe ukončenie éry kapitalizmu.. Postupné zakonzervovanie úžery (progresívnej ekonomiky), maximálne zníženie spotreby a konzumu..
"Islámsky boom" a sťahovanie národov súvisí pravdepodobne s týmto aspektom...
Nemôžem si pomôcť ale ak by som bol ja globalistom, tak z môjho pohľadu Islam je ideálnym davo-"elitárnym" systémom budúcnosti. Veď úžera je len nástroj na skúpenie/ovládnutie sveta, a po dosiahnutí tejto kontroly už nie je potrebná. Potom je treba systém stabilizovať. Davu dať ideologiu, ktorá bude z princípu podriadená vyššej autorite (ideologia sluhov božích - Islam, Kresťanstvo) a ktorej koncepcia bude brzdiť ľudí vo vnútornom a vonkajšom progrese, rovnako aj spoločnosť. Islam je nastavený na stredoveké pravidlá čo môže byť pre GP ideálne, aby ľudia žili na úrovni stredoveku, po tom čo sa svet očistí od technosféry a priemyslu. Odpor Islamu k úžere, Islamské bezúročné bankovníctvo, namiesto poplatku milodar-bakšiš - všetko to môže hrať stabilizujúci prvok, ktorý nepodporí expanziu, ani pokrok.
Podobne ako u kresťanstva (prevzatie nazarejského projektu Šavlom z Tarzu a Petrom - spešl jevrejmi) pápeži aj u Islamu, by som typoval že ich duchovní vodcovia sú od začiatku pravdepodobne jevreji srdcom, no navonok kresťania/moslimovia. Judaizmus nie je zrejme jediné náboženstvo do ktorého sa pomiešali a skryli "projektanti egyptu", celkom iste aj do kresťanstva a islamu (do cirkevnej hierarchie) indoktrinovali svojich ľudí už od začiatku... (Ved pápež Ratzinger nie nadarmo kryl pedofilných kňazov - účinok to má rovnaký v spoločnosti ako podpora LGBT - štart vlastného konca). Prípadne ako v egypte (faraon a žrečestvo), kde faraon bol tvár, no reálne vládlo žrečestvo, aj pápež/imám môže byť len tvár, no reálna vláda vatikánu je niekde v úzadí.
Netvrdím že kresťanstvo zanikne, len pravdepodobne bude snaha ho vytlačiť a zakonzervovať(svoju hlavnú misionársku úlohu už vyplnilo). (Nie zo srandy si do NZ napísali - "ani brány pekelné ju nepremôžu")
Takéto sú teda myslím si tendencie globalistov.
--------------------------------------------------
- pre nás je ale dôležité KSB, jeho osvojovanie a šírenie. Netreba zabúdať že KSB je aj šanca pre moslimov, a veľmi dôležitá. Len ak sa táto teoria dostane aj k arabom, bude mať europa šancu na mier, nedavoelitárny systém (Ak arabská EU, tak radšej pod ideológiou KSB než pod wahabizmom, alebo inou davo-elitárnou formou Islamu). Poznanie oslobodzuje od davo-"elitarizmu" každého... No treba na to chladnú hlavu a pevné nervy. Šírenie nenávisti neprospeje nikomu, nám ani neurobí dobré meno KSB.
- Nerobil by som si ilúzie, že sa nám podarí vyhnúť sa nanúteniu arabov. Je to jeden z globálnych cieľov. Rovnako ako dvihnutie vlny nacionalizmu v postsovietskych krajinách. Takže treba si dobre rozmyslieť koho nabudúce voliť... Väčšina ľudí bude voliť zrejme radikálnejších nacionalistov (o to globalistom ide), ja by som bol skôr za asymetrickú odpoveď.. Uvidíme akí bude výber a či to smer nepokašle.. Buď zostanem pri "smere" alebo si vyberiem nejakú mladšiu komunistickú alternatívu... Uvidíme až príde čas...

Přidat nový příspěvek