Re: Re: Re: Článek na Aeronetu

Lin | 22.09.2015

Však právě. Narážím na terminologii na různých místech, ale s pochopením tam mají už ohromný problém. Podobně, jako na těch stránkách, o který jde řeč. Tuším, že mají naposloucháno z Pjakina (který je u nás popularizovaný jen díky překladům paní Ireny), ale vůbec netuší podstatu = jak to funguje, jak Pjakin ke svým rozborům ("předpovědím") došel. Přijde mi, že ho berou podobně, jako nějakého "ezáka" - snad věštce, který věští z koule. Nakládají s jeho prognózami úplně stejně, jako se "Soršou" nebo "Fulfordem" - a protože Pjakin se "strefuje" skoro pořád, tak vede v hitparádě.
V podstatě o tomhle jsem psala, když jsem se tu nedávno rozzlobila. Pjakin vůbec nestačí - ani k probuzení, ani k pochopení běhu událostí. Navíc - ani Pjakin neříká všechno, neuvádí všechny souvislosti, následky, možné scénáře.
Jak píšeš, že nám nebudou věřit - to je jejich problém. Nějak nestojím o to, aby mi někdo věřil. Už mě nebaví předžvýkávat informace do pochopitelné formy + dodávat veškeré souvislosti a to jen proto, aby se pak někdo mohl dělat jinde zajímavým a "probuzeným analytikem". A víš sám, jaká že to odpovědnost leží na tom, kdo chce šířit informace - a jaké následky.
Nevím... prostě si myslím, že kostky už byly vrženy a kdo tvrdě nezapracuje sám na sobě - při svém vynaloženém úsilí a obětování času - pak zůstane odkázaný jen na cizí "rozumy", manipulovatelný.

Přidat nový příspěvek