Re: Fungujúce starodávne zariadenia na Sibíri

Daniela I. | 09.06.2012

Zaujali ma slová V. Uvarova v odpovedi na Planétu X:
„ Víme, že tato planeta a zařízení na Sibiři spolu úzce souvisejí. Předpokládáme, že zmíněné zařízení udržuje onu planetu na stabilní oběžné dráze. Titíž lidé jsou přesvědčeni, že planeta je obydlená a že zařízení na Sibiři chrání je i nás. ....To nás přesvědčilo, že máme přátele – přátele, kteří na nás tiše dohlížejí. Nedovolili v minulosti a nedovolí ani nyní, aby se jakýkoliv asteroid, kometa nebo jiné vesmírné těleso srazilo se Zemí a poškodilo ji. To je nám nyní naprosto jasné."
-----------------------
Pokiaľ budem tieto slová považovať za "bernú mincu", potom mi vychádza, že Annunaki, ktorí sú spájaní s planétou X, Nibiru, či Mardukom, nie sú žiadne vesmírne "jašteričky", či podobný plaziví šupinatí vesmírni paraziti, ale naši ochrancovia.
Táto alternatíva ma napadla už dávno, keď som lúskala sumerskú mytológiu. Dokonca si myslím, že Annunaki robili genetické úpravy, ale na vylepšenie už existujúcej DNA ( niekedy okolo r. 4 500 pred n.l. sa vylepšila haplo. R1a na R1a1), a nie aby vytvorili šupinatých jašteričích hybridov, či nejakých biorobotov -otrokov. Je to výmysel Z. Sitchina a jeho nasledovníkov.

V. Uvarov:
" Snahy o umístění zbraní do vesmíru… mám-li říci pravdu, všechny, kdo pracujeme na tomto výzkumu, nás z toho bolí u srdce.
-------------------
Kto a prečo má záujem o umiestnenie zbraní do vesmíru? Kto neustále vyvoláva pocit ohrozenia a nebezpečenstva z vesmíru?
Myslím, že odpoveď nie je ťažká.

Přidat nový příspěvek