Ukrajinský surrealismus

23.07.2014 21:47

Taurus | 23.07.2014

aneb - dospěje někdy tento národ?
My zde řešíme problém, že Ukrajinci za chvíli nebudou mít, co do huby, ale oni mají úplně jiné strarosti.
Posuďte sámi. Ve Lvovu nějací aktivisté se dozvěděli, že v prodejně s potravinami mají zboží z RF. To je pobouřilo natolik, že uspořádali akcí - Ruské potraviny jsou vhodné jen pro myši. Přinesli do prodejny 46 myší, křičeli na ně "Slava Ukrajině" a nutili je jíst ruské výrobky. Vše natáčeli na kamery, náramně se u toho bavili a stresovali chudinku vedoucí prodejny. Potom video vyložili na youtube.
http://varjag-2007.livejournal.com/6444579.html

Fotbalistu Charkovského "Metalistu", původem z Brazilie, který se na Ukrajině oženil a vzál si ukrajinské občanství, povolali do armády, bojovat za "svobodu od separatistů" na jíhovýchodě země.
http://mikle1.livejournal.com/4463623.html

Někdo v Doněcku bojuje se zbraní v ruce za svoji svobodu, někdo se opaluje u vodní nádrže se sklénkou piva a potom se hrozně diví, že jejich sladký odpočinek je narušen střílením z automatů.
http://ivanoctober.livejournal.com/492584.html

Nejlépe situaci na Ukrajině asi vystihuje tato bášeň
Hanba mé zblázněné zemi!
http://politikus.ru/video/24763-pozor-moey-vzbesivsheysya-strane.htm


------------------

duj68 | 23.07.2014

Ešte pridám motlitbu za porošenka a klička a schvaľovanie mobilizácie v parlamente .... nech máme ten ukrocirkus kompletný:
https://www.youtube.com/watch?v=-8_0eAME3Xw
http://www.youtube.com/watch?v=ZTU6mIwcFiw&feature=youtu.beLin | 23.07.2014

Tenhle s ubohou babičkou, co vyvěsila do okna ruskou vlajku, je taky moc "dobrý":

http://politikus.ru/video/24909-nikolaev-rossiyskiy-flag-iz-okna-polnaya-versiya-sobytiy.html

(babička se ptá - a co je to za strašný zločin vyvěsit vlajku? to se nesmí?)Kolodej | 23.07.2014

to je celé zámer. Veď kde by sa zobralo toľko kamier a mikrofónov okolo pár "...otkov". Veď tých novinárov tam bolo pomaly viac ako účastníkov. Čiže pripravená akcia - s nejakým cieľom.
Ja si však myslím, že to pôsobí kontraproduktívne a cieľ takto nedosiahnu. Cieľom samozrejme je dať vzniknúť čo najväčšej nenávisti medzi jedným a tým istým národom. Rovnako tá babička s vlajkou ako píše Lin nižšie, rovnako ako napadnutie človeka, ktorý mal v aute za oknom georgijevskú stužku - atď atď.
Predsa len verím (možno naivne) že si tam pár ľudí uchovalo zdravý rozum. Rozmýšľam, za aký dlhý čas prejde to emocionálne konanie, ktoré momentálne riadi UA. To nemá s rozumom a logikou nič spoločné.taurus | 23.07.2014

Ukrajina zavede sankce proti občanům RF, kteří podporují "separatisty a teroristy".
http://politikus.ru/events/25100-yacenyuk-prigrozil-vvesti-sankcii-protiv-rossii.html

V této souvislosti mám vážné obavy, aby se ukrajinšti politici náhodou nedozvěděli o Leva-Netu, potom nám je všem konec (už nás nepustí na Ukrajinu!).

Kyjevský časopis navrhuje zacelit díry v rozpočtu legalizací drog, prostituce a vybudováním Gay - centra SNS.
http://politikus.ru/events/25085-kievskiy-zhurnal-predlagaet-latat-dyry-byudzheta-ukrainy-legalizaciey-narkotikov-prostitucii-i-sozdaniem-gey-centra-sng.html

Nu a potom by mohli vyhlásit úplnou mobilizaci všech ukrajinských žen a gayů, aby povinně odpracovali 1000 hodin ročně na ukrajinský rozpočet