Proč Miloš Zeman netancuje pod taktovku Západu

15.09.2015 19:49

ТаuRus |

Proč Miloš Zeman netancuje pod taktovku Západu rj.
http://cont.ws/post/121981

Video-rozhovor s Olegem Lušnikovym - Institut strategického výzkumu v RF, natočené Pravdou.ru.
Nejen o Zemanovi, ale i o situací ve východní Evropě, Orbanovi, Klausovu, Ficovi.
Lušnikov říká známé věci, které už jsme zde probírali. Zajímavé jen v tom smysli, že Rusko má stejný pohled na tyto politiky a dělá stejné závěry, jaké se objevili zde.
Překvapením bylo jen, že po rozpadu RVHP západ zlikvidoval zrovna ta odvětví českého národního hospodářství, ve kterých Češi byli lepší, než Západ a nedávali mu šancí. Proto zřejmě i ta otevřená "náruč" EU pro východní země, které v řadě věci byly lepší a navíc, měly zaručený odbyt.
Ještě poznámka k MB škodovce - Němci už mají 100% podíl a jen využívají 3x levnější pracovní sílu. Proklamovaný 4% růst ekonomiky Česka nezohledňuje ten fakt, že 20% z toho tvoří příjmy škodovky, které se jen započítávají do statistických výkazů. Ve skutečnosti potom ty příjmy odchází do Německa. Také je možné, že to překvapení bylo jen pro mě a vy jste o tom už dávno věděli.
P.S. Ale rozhovor je velmi zajímavý, takže, doporučují.

 

Diskusní téma: Proč Miloš Zeman netancuje pod taktovku Západu

Já myslím, že zákony karmy fungují

to je jedno | 15.09.2015

1. Zeman je svébytný, o sebe nemá strach, a nemá za sebou žádné sviňárny, které by na něj někdo mohl vytáhnout. A tak si říká a dělá co chce a US ambasáda si s tím neví rady, neb kdyby zvolila hrubší postup, ještě více by odkryla světové veřejnosti své karty, což se jí teď moc nehodí. Od r. 1968 je svět tak nějak citlivější na napadání Česka neb Západ toho patřičně propagandisticky využil ale dal nám ten dar, že nám nemůže otevřeně sám dělat to, co udělal SSSR... Západ byl ve skutečnosti neskonale Brežněvovi vděčný za invazi do ČSSR.
2. Nejde jen o škodu či levnější pracovní sílu. To nás ostatně teď chrání, že k nám nechtějí imigranti... Jde o to, že Němci a vůbec Zápaďáci jako křesťné porušili desatero... Máme zde Západní banky, francouzské a španělské vodárny, atd. atd. Bohatství z naší práce, a práce celé východní EU plyne na Západ. Tam se z toho mají dobře... Nu a tak na základě karmických zákonů se jim tam cpe celý svět. Kdyby nebyli sobečtí a byli etičtí, nedělo by se jim to. Podívejte se, když V.Havel po roce 1989 omezil zbrojní výrobu ČSSR, hned se na uvolněné trhy vecpal Západ! Bulharsko s Ruskem nemohlo udělat jižní proud, nu teď si Němci rozšiřují severní proud. Co myslíte, to se jim přece nemůže nevrátit.

Zeman

Robo | 15.09.2015

Taurus, niektorí z nás už majú s azbukou problém, žiaľ bohom.
Mohli by ste aspoň stručne preložiť?

Re: Já myslím, že zákony karmy fungují

Karel | 16.09.2015

A co Bamberk????????????????????????????????????????????????

Re: Zeman

Vlabi | 16.09.2015

Přeložený výtah z rozhovoru je zde:
http://www.nwoo.org/2015/09/16/proc-milos-zeman-netanci-jak-zapad-piska/

Re: Re: Zeman

Robo | 16.09.2015

Ďakujem Ti, Vlabi.

Přidat nový příspěvek