Konec Erdogana?

02.12.2015 17:38

TauRus

 

Briefing Ministerstva obrany RF, na kterém předložili vyčerpávající materiál, získaný VKS(vojensko-kosmické síly) RF, dokazující, že Turecko stálo v čele zločinného obchodování ropou s ISIL. Na briefingu bylo řečeno, že to není jediný materiál, který dokazuje propojení Turecka, ale i okolních států se zločinnou teroristickou organizací ISIL, který RF má k dispozicí.
https://www.youtube.com/watch?v=-Agvkxz8H-Q

Erdogan nedávno prohlásil, že pokud mu někdo předloží důkazy ohledně jeho kšeftování s ISIL, podá demisi. Teď už zbývá počkat, zda své slovo dodrží.

 

Diskusní téma: Konec Erdogana?

Turecko - jediny pachatel ????

jana123 | 03.12.2015

je turecko jediny pachatel???, ropu ktoru kupuju predaju a spotrebuju iba vo svojej krajine???
asi nie. je to len jedno - aj ked dolezite - ale iba jedno ohnivko v retazi a Rusi to vedia - dalsie ohnivka su vsetci ostatni, co tu pasovanu ropu kupuju a bohatnu na nej a to je uz doslova hydra
PRECO SA O TOM NEHOVORI??? - Turecko je iba priekupnik - nie je to zadavatel zakazky

VKS

mimi | 03.12.2015

Neznamená VKS spíš vzdušně-kosmické síly?

konec Erdogana

M.C. | 02.12.2015

To je taky možné, že Erdogan úmyslně prohlásil že odstoupí, když mu to dokážou. Rusové to dokážou, on teda odstoupí a odejde středem. Pro všechny to tak bude nejlepší.
V zákulisí je zřejmě na Erdogana silný nátlak od lidí, co si uvědomili, jak moc to posral a co by Turecko všechno ztratilo.

Rusové to naznačovali už minulý týden - pokud se Erdogan a Davtoglu sbalí a nahradí je někdo, kdo bude ochoten se Rusku omluvit a zavázat se k tomu, že Turecko přestane podporovat ISIL a nebude nadále Rusku překážet, Rusové jsou ochotni vzít Turky na milost. Rusům by to tak vyhovovalo. Jim se nepřátelství s Tureckem taky nehodí, jim bude stačit když Turecko vypadne ze Sýrie a přestane dělat vlny.

pre udo

pojebaný dorušinec | 02.12.2015

prelož težkej pokondr

výcuc briefingu po slovensky

Petr2 | 02.12.2015

http://www.hlavnespravy.sk/vsetky-tri-cesty-ropy-islamskeho-statu-vedu-do-turecka-bombardovanie-radikalne-znizilo-ich-prijmy/716350

?

Moon | 02.12.2015

Dobrý den,
mylím si, že je nad slunce jasnější, že ropa ze Sýrie jde přes Turecko. A i přes ostatní státy sousedící ze Sýrií.

Nevím, jak ale chce Rusko dokázet, že v tom má prsty Erdogan.

Je velmi zarážející, proč na videu jsou především zaplachtované návěsy a ne cisterny!

Re: ?

Dasa | 02.12.2015

Dolezite je, že su dokazy . Lebo teraz uz nemoze ani Sojene Staty ani Erdogan vraviet, že su tu zmyšlene nepravdy. Tak mozeme cakat ci je v Erdoganovi kusok "cti" a poda demisiu. Ci si stoji za svojim slovom

Re: Re: ?

Honza | 02.12.2015

Asi tak.. je to jen krok, ale velmi důležitej..Nicméně už teď se připravuje maskovací verze o tom, co bylo a je bombardováno..
Oni musí nasadit ještě specnas.. Musí jasně ukázat oba hmatatelný důkzy. To znamená přímo v poli vidět to na jedné straně a i na druhé.. Zkrátka celou trasu z A do B.Včetně konkrétních osob.
Že by byl v Erdoganovi kousek cti je zbožný přání ale spíše asi nedostatečná informovanost o Turecku, o Erdoganovi a jeho rodině.. Totiž co se mě týče- tak Rusko je zatím VELMI mírné a pasivní.. A Erdogan je tak extrémně arogantní s jeho premiérem, že jim dvou konkrétně musí být jasný buď že NATO nenechá za žádnou cenu padnout Turecko ani EU.( páč vůle podporovat terorismus hoví jak je vidět komplet celý EU- nejen USA ) Nebo druhá možnost. Už ho nechávaj jen křičet co se mu zachce, páč už teď je odepsán společně s celou rodinou..Prostě konečná.. Jejich dynastie končí- tím pádem končí Turecko a Erdogan už jen bude uklízet( viz. ti zatčení generálové a novináři-ti tohle odhalily a chtěly vynést na veřejnost důkazy proti Erdoganovi. ) než ho sejmou.Ale Erdogan dal jasně najevo, že nechce být souzen soudem, ale že chce být zabit.Fájn.. Jeho smrt je téměř jistá.Právě to podepsal..Tímto dnem započal rozklad Turecka a konec Erdogana.A pecně doufám, že Rusko svou aktivitu přenese i na všechny země, jež podporují IS. Kdo podporuje IS? Všichni, kdo poodporují USA, NATO, Turecko , podpindosníky z ostatních států.. S těch států je mi na blití.. Dá se říáct, a je to fakt, že i ČR, Německo, Francie, i Slovensko..a další. Vlády těchto zemí bohužel podporují IS, neboť jednak vedou protiruskou propagandu- páč jim vadí, že Rusko chce IS zničit.A Jednak ty zmíněný země ještě posílají prachy po tom ,co se tam děje , dokazuje a ukazuje!! To je přímá podpora zemi, která platí IS ke svým účelům mimo jiné.Sama ta země funguje přesně na tomhle principu.. Tam se cvičí IS, tam maj zdroje, tam je ten kšeft.. A lidi už to očividně potřebují.. Na slovenku to ještě lidem trochu myslí.. Ale Čr potřebuje takovou lekci.. že by se z toho měla p****t!! A vyčistit komplet celou podpidosnickou vládu a veřejně je lynčovat!! A poté to samý udělat s mainstreamem-jestli si novináři myslí, že něčemu uniknou- tak na to ZAPOMENOUT!! Neuniknou.. Dojde řada i na ně!! Na všechny podpindosníky.. A't to začne u nás jakkoliv.. Návštěva Bašára Asáda ukázala, že ČR se začne bavit s Ruskem. Né amerikou.Čily podpindosnický evropě je téměř konec.. A my sme ukázaly jasný stanovisko pozváním Bašára k nám!! My názor měníme. Obracíme o 180°. To nás bude něco stát! Proto říkám, že tady na 100% dojde k reakci. Bašár byl akce-teď přijde reakce. AQž poté se sformuje nové česko! Možná- dost možná vznikne- tedy obnoví se ČSFR. A smát se teď může jen debil! Páč ČSFRstále platí. Smlouva o rozdělení je neplatná a vždyky byla.

Re: Re: Re: ?

šolim | 02.12.2015

Hozík,s tou ČSFR na nás nechoď.My starší si ešte pamätáme.Budeme mať radšej svojich zlodejov ako vašich podpindosnikov v našej vláde.

Re: Re: Re: Re: ?

udo | 02.12.2015

Šolim..typicky Lovenský meno :D
Gestapkovia na ÚV u SSorosa ťa azda na rýchlokurze
nedostatočne upozornili o základoch "kvality masky"?
Takto hyppo nesplatíš!
Ne po aktivistkách kukať,
ale "správny názor" hltať.

Schlucken, nicht spucken,
Herrscholim!!!

György János
vom DB (Diebischem Bergvolke)

Sme odsúdení na spoluprácu a to je dobre.
Forma je detail.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek