Když přišli vojáci

12.01.2016 21:43
TauRus |

 

“Als Die Soldaten Kamen” (Když přišli vojáci) je nová kniha profesorky historie Miriam Gerbhardtové, označená jako bestseller deníkem Der Spiegel. Vypráví o tom, že údaje o 2 milionech Rudou armádou znásilněných Němek jsou mnohonásobně nadhodnocené a nepravdivé.
Všechno bylo přesně naopak – Němky (všech věkových kategorií, včetně malých dětí) znásilňovali, častokrát i bestiálním způsobem právě vojáci spojeneckých vojsk. V knize je mnoho autentických příběhů, jak od poškozených, tak i od německých farářů. Ale bylo hodně případů, kdy i samotné Němky podstupovaly dobrovolný sex třeba za pár nylonových punčoch nebo krabičku cigaret.

zdroj (rj): http://cont.ws/post/177693

Odepisování USA pokračuje...

 

Diskusní téma: Když přišli vojáci

Znásilňovali všichni

antirabbidus | 13.01.2016

Znásilňovali všichni a o jak velká čísla šlo, to je po 70 letech objektivně nemožné dohledat! Pochopte to z psychologického hlediska. Mladí muži, odtržení od svých děvčat a rodin, leta vystavených neskutečnému násilí, ztrátám svých kamarádů atd. a nepohodlí - co to asi udělá s jejich psychikou? A když přijdou na území nepřítele, chtějí se pomstít na jejich ženách ("které ty nepřátelské hajzly rodily!"), které pokládají za svou kořist - co svět světem stál, tak to bylo a generálové rádi "toto povyražení" svým vojákům dopřávali! Jak by řekl klasik: Co se kdo diví? Že rabují, vraždí a znásilňují, vždyť to je práce vojáka!" Prostě válka je svinstvo a hotovo. Nedělejme si tedy žádné iluze o Rusech, Američanech či o komkoli jiném - a ani sami o sobě.

Re: Znásilňovali všichni

jana123 | 13.01.2016

co robili nemci so zenami a detmi v okupovanych krajinach???
rusi sa mstili - nehovorim ze to bolo spravne- ale pomstili sa za to co bolo spachane nemcami na ich rodinach. v amerike ale vojna nebola - takze za co sa mstili usa vojaci??? co ich k tomu viedlo ze sa chovali zversky?????? anglicko bolo nemcami bombardovane, ale
pozemna vojna so zverstvami na civilnom obyvatelstve nemeckou armadou ako v rusku sa tam nekonala -
v knihe o nemeckom ostrelovaci - popisuju, co robili rusi, ale taktne
mlcia o tom, coho sa dopustali nemci.
slovaci prechadzali k rusom po tom, co nemohli zniest tieto zverstva pachane nemcami / masove hroby sa hybali este niekolko dni/a k comu nutili aj ich, aj ked riskovali, ze ich zastrelia nemci aj rusi.
o fasistickych kolaborantoch zidoch je tiez zakazane sa zmienovat a pisat TO JE TABU - a to ze to tu zmienujem, mozu ma obzalovat z antisemitizmu. Z ANTIPANSLAVIZMU nemoze byt obzalovanz nikto.

Re: Re: Znásilňovali všichni

antirabbidus | 13.01.2016

Jana: Němci měli celkem zábrany znásilňovat ženy na dobytých územích - měli obavy z rasových zákonů. To ale neznamená, že to taky nedělali. Dělali, ale v daleko menším měřítku, a oběť hned zabili, aby čin porušení rasových zákonů nevyšel najevo... Ve válečném zmatku to nikdo nevyšetřoval... Ale taky jsem četl o případech, kdy vojáci zajali rudoarmejku či partyzánku a v rámci výslechu ji taky kolektivně znásilnili, a pak zabili - dost běžné! Zejména v době, kdy již prohrávali. Z historické literatury vím, že na dobytých územích se souhlasem Němců znásilňovali celkem běžně zejména kolaboranti (například Ustašovci v Jugoslávii, Banderovci na Ukrajině a Bělorusku, či Muslimsko-Tatarské SS divize v jižním Rusku) a taky někteří spojenci. A nemohu vyloučit, že se toho dopustili i někteří Slováci - bez urážky, nemyslím to zle, ale hajzlové jsou všude. Věřím, že i Českoslovenští vojáci, co došli do Německa, v některých případech se tímto provinili = nedělám si vůbec iluze. Ale je fakt, že skutečně masivní dezerce vojáků Slovenského štátu přišli po té, co se setkali se zvěrstvy Hitlerovských armád na východní frontě, a udělalo se jim z toho zle. Nu a kolik lidí dnes ví, že G.Soros s otcem kolaborovali s Němci v Maďarsku? Například! A s těmi Američany v Německu? Zde nejde jen o mstu, ženy nepřítele jsou prostě kořist a protože nejde o příslušnice vlastního národa, vojáci s těmi ženami necítí soucit, chápete? Prostě cca 15% - 20% mužů jsou hovada, a když každý z těchto 15-20% provede tento čin cca 3-5x, dostanete obrovská čísla. Většina mužů nemá tyto sklony, ale kdo je takový či není, to nepoznáte, neb do hlavy nikomu nevidíte. Když se podíváte na dění v Africe, třeba v Kongu, či do Švédska, Afričané či Arabové pokládají znásilnění rovněž za součást jejich boje proti nepříteli - nemají soucit ani s příslušnicemi svého národa a víry, tak jak to může vypadat s cizozemkami? Vedou spolu války kolébek a toto je součástí jejich odvěké strategie, neb tím naruší rodinné vztahy nepřítele. A to Evropané a ani Evropanky pořád nechtějí pochopit. Chápete, co tím chci říci? Nu, a s tím Antipanslavizmem..., to je fenomén sám o sobě. Divím se, proč to není taky patřičně a slavně nějakým historikem zpracované. Již jen slova otrok a služba jsou v Západoevropských jazycích Slave (Slovan!) a Serve (Srb!). A nemám rád antisemitismus, ale židovští obchodníci jsou historicky v tomto taky namočeni, a vlastně i Slované sami! S lidstvem zmítá prostě děsivé zlo! Vědy a víry s tím zatím nic nesvedly, a to je děsivé...

Re: Re: Re: Znásilňovali všichni

petržlen | 14.01.2016

Z môjho pohľadu je aj veda vierou. ;-)

Nepreháňajú sa tak trochu očakávania? Ľudia majú slobodnú vôľu, preto je prirodzené, že istá časť populácie sa náukám podriadi a zvyšok nie. Navyše na tento svet prichádzajú stále nové deti, ktoré sa dopúšťajú vo všeobecnosti rovnakých chýb ako ich rodičia…

Re: Re: Re: Znásilňovali všichni

Vlado | 16.01.2016

Všetko je to predovšetkým o ľuďoch a ich charaktere. Vojnové masy vojska predviedli plejádu ľudských jednotlivcov. Od tých najcitlivejších jednotlivcov, končiacich smrťou, za odmietnutie zabíjať, až po najkrutejšie hyeny, ktorým ľudskosť natrvalo vypadle z mysle. Niet sa čo čudovať, že ľudia v tej mašinérii doslova zbláznili, pretože každá sekunda mohla byť posledná. Pamätníci vymierajú, no pamätám si na otca a jeho počínanie vo vojnovej vrave. Bol baníkom a s mamou a bratom bývali na samote ďaleko od dediny. Pre záchranu vybudoval vo svahu skalný bunker, kde sa ukrývali aj blízke rodiny. Každá hliadka vojakov bola nebezpečím. Nemeckí vojaci sa osadám radšej vyhýbali, pretože nemohli tušiť, či nie sú pascou. Pri príchode Ruského frontu, 2 ťýždne otec ukrýval 4 ženy v murovanej jame pod dlážkou senníka a nosil im jesť. Keď išli na potrebu, tak iba za súmraku a on držal stráž. Mama po nociach varila aby bolo čo jesť. Jedenkrát mala na mále, keď cez okienko dverí videla prichádzať hliadku 2 ruských vojakov. Otec s revolverom vzadu za opaskom v kabáte dtžal na rukách môjho brata a mama sa oknom prešmykla dolu do maštale a schovala sa do "jaslí" pod seno, ktoré tam krava a teliatko konzumovali. Otec "dováral" polievku na sporáku a oni vošli do kuchyne. Rus mu priložil samopal k hrudi a opýtal sa : " Kde u tebja chazjajka ? " . Umrela, odpovedal otec. Ten druhý zatiaľ prešiel do izby a skontroloval či niekfo nie je v posteli, pod ňou a v skrini. Otec im ponúkol polievku, ale iba ochutnali . Vzali si kus slaniny a chleba, ktorý si ale sami okrojili. Môj brat chvíľami zaplakal a celá hrôza ich prítomnosti trvala asi nekonečnú štvrťhodinu. Hodnú chvíľu po tom čo odišli, otec zišiel do maštale a zo sena vyhrabal mamu. Liečila sa zo šoku celé týždne a následky na srdci zostali celý zivot. Napriek tomu nikto z nás na Rusov nezanevrel, pretože tak ako píšem, bola vojna a všetko je na ľuďoch aký si aj v ťažkých časoch zanechajú svoj charakter-

re: Znásilňovali všichni - Antirrabidus

orel | 16.01.2016

Když už si tak pěkně všechno vyčet, tak jsi pozapomněl na 1.sv.válku, kdy české légie bojovali v Rusku, a v těch oblastech kde operovali, místní starí lidé si moc nevzpomomínají s úctou na české legionáře. Češi tam taky zabíjeli lidi a znásilňovali dívky!!!!!!!!!!!!!§

Re: re: Znásilňovali všichni - Antirrabidus

antirabidus | 17.01.2016

Do diskusního příspěvku nelze uvést vše z kapitoly, která by byla na plné knihovny, ale dobrá připomínka...

Odepisování USA

Mentol | 12.01.2016

USA by som ešte neodpisoval. Dostali pár faciek ale už sa začínajú zbierať.
Mainstream je plný zvrhlých utečencov, sexuálneho obťažovania. Na idnes je ako hlavná správa pokus o referendum za vystúpenie z EU. Čo sa to deje, zázrak? Médiá začali objektívne informovať? Hovno.

Šikovní americkí plánovači pochopili, že odpor v Európe je priveľký, tak sa rozhodli, že keď nedostanú Európu oni, tak ju nedostanú ani Rusi. V EU budú rásť rozpory až dovtedy, kým sa dobrovoľne alebo násilím nerozpadne na časti a vráti sa stav pred 1989 rok či dokonca do 1945 roku. Vtedy USA ponúknu západnej časti ponuku, ktorá sa neodmieta a majú na 50 rokov vystarané. Stále lepšie ako ohromná Euroázia a bezvýznamné USA, to by bol koniec.

Mimochodom, Ukrajina je taký predobraz, je v ideálnom stave. Ešte sa nerozpadla ale už nič nefunguje, teraz by jej západná časť prijala Marschalov plán za akýchkoľvek podmienok. Pokojne upíšu aj svojich pravnukov. Presne tam USA potrebujú dostať aj EU.
Jediný možný odpor je udržať EU pohromade a mimo vplyvu USA, ale to sa nepodarí, všetci chcú von z EU a mnohí chcú viac Nato a USA.

Re: Odepisování USA

Hox | 13.01.2016

USA jsou už objektivně kaput, jen bude trvat nějakou dobu, než se to naplno projeví. O jejich likvidaci bylo rozhodnuto v r.91 rozpadem SSSR - jednopolární svět je nebezpečný.

Re: Re: Odepisování USA

nula | 18.01.2016

Jak s tím tvrzením jdou dohromady informace uvedené zde?

http://cz.sputniknews.com/nazory/20160118/2159034/sny-usa-obchodni-diktat-evropa.html

Re: Odepisování USA

Dagmar | 13.01.2016

V te forme jak jsou dnes jsou odepsane. Pokud se zmeni na "normalni" zemi respektujici prava a povinosti okolnich zemi, pak v teto podobe preziji, ale bude to jina zme. Ale co severoamericti indiani. Tato zeme je jejich a velka nespravedlnost musi teke vyplout napovrch

Re: Re: Odepisování USA

Kamil | 13.01.2016

Severoamerickí indiáni sú odpísaní už 200rokov. Ak sa chcú vrátiť do hry, tak pri kvalitnej práci na demografii by sa mohli do hry vrátiť o ďalších 200 rokov. Podiel indiánov na populácii USA je 1%, a ďalšie 1,5 až 2% má aspoň v jednej rodovej línii predka indiána. Zato černochov je cca 15%, hispáncov tiež 15%. Rýchlejšie by to šlo, iba ak by sa história obrátila a vyskytli sa nejaké "indiánske kiahne", ktoré by kosili všetkých ostatných, len indiáni by boli odolní.....

Re: Re: Re: Odepisování USA

jana123 | 13.01.2016

indiani dostali zabrat obavam sa nenavratne
a teraz prisla rada na bielu rasu , tot mnohym este nedoslo,
mozno iba rusom. ked sa nasi podpindosnici zbadaju, moze byt neskoro

Re: Re: Re: Odepisování USA

antirabbidus | 13.01.2016

Buďte realista. Co se stalo Indiánům, to se už nedá vrátit! Ostatně, pokud věříte v převtělování, tak z tohoto pohledu to zase až taková tragédie není. Holt je v nabídce Země menší množství modelů nových těl pro reinkarnaci duší. Tímto to neobhajuji a taky toho lituji, jen volám po rozumu. Stalo se, je nám všem to líto, pojďme se z toho poučit a udělat něco proto, aby se něco takového již neopakovalo! A co se stalo, to se týká i: Austrálie, Egypta (původní Koptové tvoří cca 7% menšinu), Turecka (sebrali tu zemi Řekům, Arménům, Chaldejcům atd..), a mnoha dalších zemí!

Přidat nový příspěvek