Ex-starostka Slavjansku v rozhovoru pro Doněckou pravdu prohlásila, že Strelkova do Slavjansku neposlalo Rusko, ale Kyjev

12.10.2017 15:45
TauRus 
 

Ex-starostka Slavjansku v rozhovoru pro Doněckou pravdu prohlásila, že Strelkova do Slavjansku neposlalo Rusko, ale Kyjev pro to, aby byla vyprovokována válka mezi Ruskem a Ukrajinou. Financování jeho činnosti také šlo z Kyjeva.
Mnoho ruských lidí se na tuto provokací chytlo a přijeli, jako dobrovolníci bránit Slavjansk.
https://cont.ws/@aleksandr88/738051

Zajímavé je načasování tohoto prohlášení. Ex-starostka, poté, když Strelkov odešel ze Slavjanska, byla obviněná z vlastizrady a 3 roky strávila ve vezení v Kyjevě. Nedávno jí „spravedlivý ukrajinský soud“ propustil z vezení a Nelja Štěpa začala mluvit v neprospěch Porošenka a Turčinova. Když k tomu připočtu, že nedávno se objevil přeběhlík z Ukrajiny, který obvinil Ukrajinu ze sestřelení Boeingu, neslavné turné Porošenka do Evropského parlamentu, prohlášení Zemana a rezolucí o sankcích, tak se sám sebou nabízí závěr, že ukrajinský režim dožívá poslední měsíce. Všechno budou valit na Porošenka a jeho kumpány. Evropa z toho s pár odřeninami vyjde , ale USA už nikoli.

 

Diskusní téma: Ex-starostka Slavjansku v rozhovoru pro Doněckou pravdu prohlásila, že Strelkova do Slavjansku neposlalo Rusko, ale Kyjev

Otázka.

peter1. | 14.10.2017

Sú zákulisné sily neschopné pripraviť náhradníka Porošenka?
Havla, Klausa, ako aj niektorých slovenských prezidentov, nám pripravovali zákulisné sily, tak ako napríklad Hitlera americký obchodník u ktorého roky prespával.
Výber kádrov je problém celosvetového diania, od Lajčiaka, Macrona, Merkelovú, ... len výnimočne sa objavujú kádre bez zákulisia, alebo ešte neobjaveného zákulisia.
Nebudem sem dávať odkazy na zdroje, ale prvá známka autonómnosti je - neprijateľnosť médiami.

Kyjev 14.10.

M.C. | 13.10.2017

V Kyjevě prý má být zítra docela horko.
Na oslavu Dne obránců Ukrajiny se mají sjet duté hlavy z celé Ukrajiny a má dojít k nějakým nepokojům proti Pochorošenkovi:
https://tehnowar.ru/69193-ukrosmi-poroshenko-mogut-svergnut-v-den-zaschitnika-ukrainy.html

Analýza

eM | 13.10.2017

Za mě perfektní analýza, ano do toho přesně zapadá Zemanova práce i odpovědi Ukrajinské strany které jsou zcela mimo běžné chování státníků. Odpis Kyjevské bandy naplno.

Šídlo v pytli neutajíš

Přemek | 12.10.2017

Ten pytel měl být zcela nepropustný a pevný tak, aby spolehlivě skryl, co je uvnitř. Jenže co čekat od schopností kyjevské bandy a neofašistů kroužících kolem...

Přidat nový příspěvek