Bílé přilby opět zasahují: Divadlo pro idioty

11.04.2018 13:09

Jaroslav Štefec

(z facebooku)


 
Co je fascinující na přiloženém videu (které "bílé přilby", organizace založená, vycvičená a financovaná CIA, předkládají jako (jediný) důkaz "chemického útoku provedeného "krvavým Assadem"), je neskutečně idiotská "odmořovací akce", při níž jsou viditelně naprosto zdravé děti, bez jakýchkoliv známek začervenání očí, dávení po poleptání sliznic atd., atd. demonstrativně oplachovány vodou z hadic, a jsou jim prováděny jakési sprejové inhalace a přikládáno na obličeje něco, co zřejmě mají být kyslíkové inhalátory

Proč některé děti brečí je zcela zřejmé, když si všimnete chování těch hňupů, což mají být zřejmě ti "vyškolení záchranáři v bílých helmách", kteří cpou špinavé paznehty děckám do naprosto normálních, nezačervenalých a neoteklých očí a imitují jakousi jejich "prohlídku", asi aby zdůraznili svou profesionalitu. Přitom jediné, čeho byste podobným "odmořováním" naprosto spolehlivě dosáhli zejména u dětí s jemnou pokožkou, je navázání chlóru na vodu, její vsáknutí do oblečení, a následné rozsáhlé lehčí či těžší poleptání celého povrchu těla pod oděvem.

Kdo má aspoň minimální ponětí o účincích byť jen malých koncentrací chlóru ve vzduchu (byl prezentován útok chlórem, což už je samo o sobě totální kravina) a způsobu, jakým se chlór odstraňuje ze zasažených povrchů, musí vidět, že to je jen jedno velké divadlo, vylhaná šaškárna, která má ale "pro blbečky", za které jsme jako občané považováni, zdůvodnit cosi, co je hazardem se samotnou existencí naší civilizace.

Tohle definitivně nedopadne dobře z jednoho zásadního důvodu: Rusko už nemá kam ustoupit. A my jsme bohužel hned v první řadě. A ještě detail - nenechte se odradit titulkem, že video bsahuje drastické záběry. Žádné tam nejsou. Tedy kromě záběrů na kretény z hereckého komparsu, snažící se vypadat jako "záchranáři". Tak to je fakt drsné.

http://www.novarepublika.cz/2018/04/bile-prilby-opet-zasahuji-divadlo-pro.html

http://www.dailymail.co.uk/news/article-5598071/Tony-Blair-backs-military-action-Syria-suggests-Theresa-strikes-without-vote.html

 

Diskusní téma: Bílé přilby opět zasahují: Divadlo pro idioty

pekné hlúposti

ján | 13.04.2018

Tak toto im zožerie len nevzdelaný, zaostalý primitív (nechcem konkretizovať). Už pri prvých šotoch uvedených v našich TV som sa musel cez slzy smiať. Či už na vojenskej základnej službe, ale aj niekoľkokrát v praktickom profesnom živote som bol dôkladne preškolený a oboznámený aké sú následky otravy chlórom a ako postupovať pri poskytovaní prvej pomoci. No a to čo uviedli tí "amatéri" tzv. Bielych prilieb je pekná volovina.

hodně bídná šmíra

zleoš | 12.04.2018

To nemohou ty přičmoudlé klauny alespoň trochu proškolit než s nimi natáčí komedii? Tomuto snad nemůže věřit ani totální idiot. Zpackaná skoro vražda Skřípala a jeho křečků, teď tenhle nesmysl, na jaké dementy cílí tak mizerná propaganda?

Cirkus Humberto

Ňoňo | 12.04.2018

Od nenávisti zošaleli. Už sa ani nepokúšajú o akúsi "štábnu kultúru".
Na vojne som bol "špagát". O BCHL nás drvili poriadne. Keby takto bol niekto postupoval na skúškach, tak má pred sebou 24 mesiacov...

potvrzuji

Boletus | 11.04.2018

potvrzuji Zdeňkovo konstatování /taky chemik,taky u chem.vojska/.
To je představení pro chovance zvláštní školy. Při jejich postupech
100%-ní mrtvoly

divadlo

Zdeněk | 11.04.2018

Tak to je již druhé divadlo co nám předvedli.Jsem chemik a na vojně jsem byl také u chemiků,ale takovou kravinu jsem ještě neviděl.Ti tzv. záchranáři byli sami bez jakékoli ochrany a pobíhali tam jak zběsilí.To bych chtěl vidět toho člověka který na to naletí.

důvod?

Pepan | 11.04.2018

Proč s tou sebrankou Syřané ještě nezatočily? Tzv bílé přilby už měly být na seznamu vyhynulých nechráněných tvorů. Likvidace USSA a jejich lokajů nutná, jinak dojde k likvidaci této planety což je v tom případě také nutné, už je nejvišší čas dát této planetě možnost restaru, jen doufá že bez tvora "člověk debilní".

United Fakes of America

hejtman | 11.04.2018

Hollywoodoo

Odmořování

Josef | 11.04.2018

Je to správný postup? Omývat jedovatou látku ze zasažené osoby na své holé ruce? Nebo opravdu divadlo?

Přidat nový příspěvek