tak

Celovek | 15.09.2018

v podstate sa to zhoduje s tym, co sa pise v alternativnych zdrojoch aj u nas ale aj u Alexa Jonesa v ssa aj ked o nom mam mienku ze je to dobry dezinformator resp. svoje infovojny smeruje tak maximalne do tretej priority riadenia, aj ked netvrdim ze musi byt plateny, mozno len v miere svojho chapania... co mi na tomto clanku nesedi je, ze autor sa pomenuje vidlakove kydy, preco sa tak programuje? ked chcem pisat hodnotne info, nedam tomu nadpis kydy. osobne sa necitim byt Celovekom, ale programovo sa adaptujem a verim ze nim raz budem. a neda mi nespomenut propagacia kulturneho pitia, ktore pre mna ubralo doveryhodnosti autorovi, alebo to bolo tak dolezite pre nas spomenut, ze ste sa pred a pocas rozhovoru kulturne opili? Afganistan je nedobytna krajina, uz sa o tom presvedcil Alexander Velky, Napoleon a ich patroni aj Sovietska a americka verchuska. kedze je to strategicka oblast, ktorou sa da kontrolovat velka cast azie, vzdy sa tam bude striedat bud proRuske alebo proatlanticke vedenie.. ale lud je infikovany nasilnym islamom, takze vsetko co ide proti nemu u nich neuspeje, ma to vyhodu ze si zachovavaju svoju kulturu a urcite mravnosti ked sa nepoddaju ziadnemu protivnikovi, narozdiel od krestanstva, ktore zotrocilo vsetky Slovanske narody a spravilo z nich sluhov-slejvov.. zato tam ale nevidno ziadnu viziu do buducnosti... ved aj arabske krajiny boli prebornikmi vo vede, astronomii atd. a agresivny islam to vsetko znicil.

Přidat nový příspěvek