Re: Opozice lídrů

ZS | 31.07.2018

Když už jsme u toho, tak mě napadá jak je na tom prezident Zeman? Narozen 28. září 1944 = Opice

"Opice je potměšilý šibal, je často veselá. Je prohnaná, družná a budí dojem, jako by se snášela se všemi. To je ovšem pouze její taktika. Za ní obratně skrývá své cíle, rafinovaně získává úsluhy a výhody, o něž na oko vůbec nestojí a které přijímá jako samozřejmost. Je vždy ochotná nějak pomoci druhým. Své nevalné mínění o druhých skrývá za svoji laskavost a vlídnost.

Je velmi inteligentní a intelektuální povahy, čte vše a velmi mnoho. Je kultivovaná, dokonce učená. Má výbornou paměť na detaily a na všeho, co viděla, slyšela a prožila. Je krajně vynalézavá a originální. Většinou sama řeší i ty nejobtížnější životní situace a problémy. Má zdravý lidský rozum a umí si nenapodobitelně získat své spoluobčany, dokonce i silného, houževnatého, obratného a odolného draka (Putin).

Nestydí se být nepoctivá, ani lhát, jestliže se to zdá pro její prospěch užitečné nebo nutné. Je lstivá, když má jistotu, že vyvázne bez nebezpečí. Ať dělá cokoliv nelze se na ni prostě zlobit. Má šarm a dokáže se zalíbit všem lidem."

Verdikt - Zeman sice není dokonalý a bezchybný (což vlastně není nikdo), také je jenom člověk a dopouští se chyb. Ale pořád mu to pálí a je proto nutné ho podporovat jako prezidenta v činech, které jsou přínosné pro český stát a český národ.

Přidat nový příspěvek