Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pseudokřesťanská židovská-zednářská propaganda?

Hox | 26.06.2018

Július. Bůh nemá rád lháře a lež vždy slouží satanovi, a v tom textu je lží požehnaně, nemluvě už o výmyslech a nesmyslech. Ale to si musí každý zhodnotit sám, nakolik tento výplod odpovídá realitě a tomu, co KSB skutečně je. A co KSB skutečně je, se může přesvědčit jen každý sám tím že se s ní seznámí. Je to svého druhu test intelektuální poctivosti, zda člověk dá na něčí názory, nebo si udělá vlastní na základě vlastního seznámení s materiály.

Jinak, vypadá to že celá ta argumentace-dehonestace je založená na tom, co si údajně myslí jeden člověk (Kuzněcov). To ti příjde seriozní, když se můžeš sám seznámit s obsahem KSB a posoudit, nakolik je to pravda? Jak víš, že Kuzněcov neblouzní ve svých názorech na KSB? Jak víš že jsou to skutečně jeho názory? Dneska může každý napsat na internet co si zamane. Když někdo napíše o Bibli, že je to lidský výmysl, budeš brát seriózně člověka, který odmítne se na bibli i jen podívat, protože nějaký další člověk napsal na internetu, že je to výmysl?

Uměl bys podložit nějaké z těch tvrzení o tom, co KSB je, nějakým místem v KSB, tak říkajíc ukázat že ty názory nejsou produkt pomatené mysli?

K tomuto například:

"Když se v r. 1995 vyšplhal Ivanov za Liberálně-demokratickou stranu do státní dumy RF, (...) kterého byl účasten generál Petrov i Zaznobin a následně se aktivity začaly rozjíždět. NOD – Ruské národní hnutí v Moskvě vyzvalo petrohrdskou koncepční skupinu vstoupit do analytického oddělení NOD."

Július. Hnutí NOD vzniklo v roce 2012, to je o 17 let později než slyšení ve státní dumě v roce 1995.

Má smysl ty nesmysly vůbec rozebírat?

Přidat nový příspěvek