Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Žiaľ je to aktuálne tak v Rusku ako aj na Slovensku.

Cico Ciciak | 22.06.2018

Pozri sa, ja neviem, kto presne je V.V. Pjakin, lebo ho vôbec osobne nepoznám a ani to dakedy nestačí.
Ako tiež netuším, kto presne si ty a ty zase nevieš, kto presne som ja (teda, ak nemáš príslušné prostriedky, ako si túto informáciu zistiť).
Tiež neviem, kto a ako presne riadil, organizoval a koordinoval vznik a spísanie KSB a DVTR (ako ani neviem, ako dnes presne prebieha proces ich riadenia a šírenia) - kľudne to mohla byť nejaká klanovo-korporatívna skupina v rámci globalistov, pretože táto koncepcia, teória alebo ideológia (ak chcete) pracuje do istej miery aj na ich ciele.
A možno globalisti boli (a stále sú) v takom obrovskom srabe (a tým aj celý svet), že jednoducho museli pustiť do obehu informácie obsiahnuté v KSB a DVTR, ktoré ich v budúcnosti môžu pripraviť o monopol na globálnu konceptuálnu moc, lebo kvôli katastrofálnej situácii sveta proste nemali na výber.
Ale možno dúfajú, že to v budúcnosti nejako zvrátia a prinútia KSB a DVTR z globálneho hľadiska pracovať v plnej miere na ich skryté egoistické zámery (podobne, ako v minulosti zdeformovali filozofiu Ježiša alebo Mohameda a pod.).
Ja neviem, ale nie som človek, ktorý verí na nejaké náhody v tejto oblasti a na takejto vysokej úrovni riadenia sveta a ľudstva.
Takisto mám určité indície, že určité kruhy sledujú moju prácu na internete a snažia sa ma v tomto priestore diskreditovať.
To, že na diskusiách Leva-net-u a voda-ksb pôsobia aj rôzni platení troli alebo agenti imitátori-provokatéri - o tom ja osobne vôbec nepochybujem.
Bolo by divné, keby v dnešnej dobe informačnej vojny tomu tak nebolo.
Tiež by som sa nečudoval, keby aj Leva-net používala rôznych diskusných trolov, pretože nepoužívať v dnešnej dobe tento celkom efektívny prostriedok, ktorý používajú asi všetci, by proste nebolo rozumné (veď koľko len práce v prospech KSB a DVTR, a naopak v neprospech /pseudo/kresťanstva spravil taký nick "Július", ktorý v tunajších diskusiách realizuje biblický idiotizmus v praxi? - kľudne to môže byť len zámer).
Avšak, odtiaľto to nemáme šancu objektívne zistiť a tieto otázky podľa mňa ani nie sú až tak dôležité.
Podstatné je "ovocie" a zatiaľ objektívne prevažujú plusy činnosti Leva-net-u, analýz Pjakina, a KSB a DVTR, ale určite by som radil byť veľmi ostražitý, lebo otrokom je aj ten, ktorý si len naivne myslí, že je nad vecou a nezmanipulovateľný.

Přidat nový příspěvek