Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: + a -

Július | 19.06.2018

Klameš, tak som to nenapísal. Napísal som :

"Kresťania prijímajú Krista teda jeho telo a krv v podobe konsekrovanej hostie, teda prijímajú (fyzicky) nekvasený chlieb ako nosič, kde je Ježiš so svojím telom a krvou prítomný len duchovne..
Teda v prvom rade nekonzumujú Ježiša, nejedia jeho maso a krv, pretože tam nie je prítomný ako fyzické telo a krv, ale je tam prítomný len duchovne a Ježiša v duchovnej forme nemožeš zjesť, skonzumovať, stráviť, pretože konzumovanie sa deje len pri kaniballizme alebo rituálnom kanibalizme, kde sa jedia určité časti ľudského tela ako fyzické maso a krv."

Ty tvrdíš toto :

"Dajako ignoruješ slová kňaza pri rituálu eucharistie keď vyhlasuje, že víno je Ježišova krv a chlieb/oplátka je Ježišovo telo/mäso, ktoré podľa dogiem RKC nesie Ježišovho ducha."

To je blbosť, pretože konsekrovaná hostia neobsahuje Ježišove telo AKO FYZICKÉ MASO, Ježišovu krv AKO FYZICKÚ KRV..

Čiže píšeš blbosti. Až nedokážeš pochopiť, čo som napísal veľkým písmoim, to nie je moj problém.

Takže buď vedome klameš, alebo si hlúpy a neschopný pochopenia toho, čo vlastne katolíci veria ohĺadom Eucharistie.

Přidat nový příspěvek