Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: + a -

Július | 19.06.2018

Jardob, tvoje názory sú ukážkou takej krásnej relativizácie a zahmlievania, že by si si za to zaslúžil aj odmenu. Vieš, čo je na tebe zvláštne ? Že keď KSB autori vytiahnu vo svojich prácach nejaké gnostické evanjelium, tak nemáte problém tu tvrdiť, že tak to Ježiš myslel, že to je jeho pravé učenie, za predpokladu, že to odporuje NZ a učeniu RKC.
Vtedy neriešiš životnosť papyrusa ako nosiča informácií. Keď sa však jedná, ako v mojom prípade, že fyzické dokazy a veda dokazuje niečo iné, ako píšu tlsté knihy KSB, alebo práve VP CCCP, tak nastúpiš ty a začnes papyrusy spochybňovať..
A vieš vobec, že papyrus ako nosič uchováva informáciu tisícky rokov ? Stačí, až je uskladnený v dobrých podmienkach...
alebo chceš povedať, že to nie je pravda ?
Vieš jardob, argumentovať tým, že všetko, čo ja možem dokázať vedeckými fyzickými dokazmi a faktami, že Pavlove listy máme skor ako z 15 storočia po vynájdení knítlače v Európe, može byť podľa teba lož znamená, že proste vy, ako dodokobi, úplne ignorujte vedecké fakty a dokazy a relativizujte a spochybňujete všetko, čo sa vám nepáči a dokazuje to vedou, a fyzickými dokazmi, ako tie papyrusy, že VP CCCP vo svojich dielach klame...
Toto možno platí na naivné ovce, ktoré chcete do svojich radov získať, ale neplatí to v prípade osob, ktoré uvažujú...

"potom nie je ťažké presvedčiť ľudí, že špeciálne nekonzervovaný a neskladovaný papyrus môže na vzduchu prežiť viac ako 1500 rokov bez toho, aby sa rozpadol na prach..."

Nikto nepíše, že tie papyrusy , ktoré dokazujú skoršie datovanie Pavlových listov ako je 15 storočie, boli vo voľnej prírode a na vzduchu...Toto, jardob, nikto netvrdí. Stačí však, keď boli vhodne uskladnené ,tak aj bez špeciálnej konzervácie mohli prežiť tisícky rokov...
Chceš aj tento fakt spochybniť ?

Jardob, hľadáš ty vobec tú skutočnú pravdu a istinu, čo sa ma snažíš presvedčiť, alebo radšej kryješ klamstvo a relativizuješ pravdu ?

Až neveríš, tak si to daj zistiť...
doteraz sa občas nájdu papyrusy dobre zatvorené= v hlinených nádobách , ktoré majú stovky rokov...A prežili. Čo ty na to ?

Přidat nový příspěvek