Re: Re: Re: Re: Re: Re: postreh

Paľo | 29.05.2018

Počuj dodo, tie tvoje "logické" zvratky je vôbec škoda čítať.
Čo ovládaš skvele je vytrhávanie vecí z kontextu, manipulatívne podsúvať svoju "pravdu", ktorá kríva na všetky 4 nohy, ako v tvojom prasačinci, kde sa aktívne realizuješ - kresťansky špiníš, ohováraš, zošmiešňuješ, urážaš...skoro všetkých.

O globálnom riadení, ako sa realizuje praktická politika, prioritách riadenia, ako sa prepisovala história, ako prebiehajú zákulisné dohovory vieš skutočne prd, ale rečí ako zajačích bobkov, nakadených bez ladu a skladu.
KOB jasne uvádza antikoránsku stratégiu, tak si ju prečítaj a nedrístaj. Z nej jasne vyplýva, že dnešní zombie islamisti majú tak ďaleko od učenia Mohameda, ako dnešní zombie kresťania od učenia Ježiša...
A ty si zdá sa"výkvet" všetkých kresťanských cností!

O Kotlíkovi a spol. som ti napísal jasne. Ak máš problém s logickým uvažovaním, tak to skutočne nie je môj problém, ale tvoj a tvojho blízkeho okolia, ak nejaké máš.
Zdá sa, že si nepoučiteľný zombie a takých len možno úprimne poľutovať.

Jo, a som platený od Traubiho z lóže Tolerancia, ale platia slabo a veľmi nepravidelne, asi prestúpim do nejakej katolíckej lóže duchovných Havranov, alebo jezuitov, ktorí tu spoločnosť posúvajú míľovými krokmi napred na čele s biblickými štátmi USA, EÚ. -))

Panenka Mária, oroduj za nás! -))

Amen

Přidat nový příspěvek