Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Paľo | 25.05.2018

Si ,ako človek, ktorý nemá dokazy, nemá argumenty, nemá fakta a chce, aby sa mu druhý vzdal a uznal ich ˇa keď nie, tak bu -bu -bu ...

Ty farizejský bubulák, nikto predsa nechce, aby si sa vzdal a uznal niečo hneď, ale aby si aspoň niečo elementárneho prehodnotil, niekde sa posunul a v niečom sa poučil - ale ty zase ako tí zombie moslimovia buch-buch- buch...o koberček...-))

Tvoja vina, tvoja vina, tvoja preveľká vina...ja Jules (a RKC) som ten, ktorý určuje, čo je "pravda" (ako počas celej histórie RKC - nesúhlasiacich označili za kacírov, satanových služobníkov, modlárov a hranice horeli... a dnes je to v podstate to isté - Kotlíkovcov skutoční fašisti označia za fašistov a kolečko demagógie sa točí ďalej).

A zase buch-buch-buch...
Moje fakty sú pravda najvyššia a ostatné informácie sú výmysly, demagógia, zvrátenosti starcov KOB, len ja mám pravdu, vy všetci ste satanisti, slobodomurári na čele s Pjakinom, chcete zničiť RKC a pod.
A buch-buch-buch...
Ako otupelé zanovité decko, pričom podľa toho, čo si už dokázal za hlúposti a zvratkov posťahovať z netu a absorbovať do zavíreného vedomia a podvedomia, tak vyzerá byť, že si už starý paprd s mnohými komplexmi... Radšej nenapíšem s akými, aby biblická odnož Psyché nebola zase iritovaná.

Čiže známy to biblický algoritmus - tebe aj keby som poskytol neviem aké fakty, tak budeš mlátiť stále rovnaké svoje žitko. -))

Buch-buch-buch-...

To je už silné postihnutie Jules pochábes, ale ty asi sadomasochisticky chceš, aby ti niekto neustále odporoval, urážal ťa, a potom vo svojom prasačinci na dvtr.eu všetkých oponentov ohováraš, dehonestuješ a špiníš...také typické pre biblického zombie a príslušnú morálku s tým spojenú.
Myslíš si, že to je to, čo by mal robiť catholikos?

Alebo tých catholikos niekto naprogramoval do tohto módu?

A moje deti?
Tie ľutujú všetkých kulturologických zombie a majú veľký problém niekoho presvedčiť, aby neveril hlavnému mediálnemu prúdu, všetkým zotročujúcim kultom a sektám, na čele so synagógou a RKC, vo vyššej hierachii bratanmi (veď ich zväzuje aj biblia)...-))

Boh je len jeden a pitomcov milióny... A najhoršie na tom všetkom, že sú prakticky nepoučiteľní. A preto si z nich tzv. "židia" robia dobrý deň a cez média sa otvorene vysmievajú ich hlúposti a propagujú všetky zvrátenosti, len aby opičiaci a papagáji nevedeli určiť kde je sever.

Darmo, gój (z drvivej väčšiny) je predsa len tupý dobytok, s ktorým je možné orať, strihať a rezať ho podľa ľubovôle, klamať a zavádzať ho, až bude vypelichaný a vyľakaný ako ten Mizík od Kotlíka...-))

Vyšší kulturologický démon a zombie má totiž vždy intelektuálnu prevahu nad zvráteným ideologickým zombie a zvieracím papagájom a opičiakom, Jules.

Ak sa stále staviaš do role toho "intelektuálneho" papagája všetkých biblických zvratkov, tak je to tvoja osobná vec - a samo, že tragédia, lebo si proste škodná celého ľudstva a takých si tí "pejzatí" chránia ako draho-kam.
Draho (zavádzajú ľudí) - kam treba!
Ako takého arcibiskupa Bezáka a podobných degenerátov rodov a klanov zo stajne RKC.

Naskoč do svojho prasačinca a tam ti zombie Majka znovu pofúka boliestky, ktoré si utŕžil v "spravodlivom boji" s tými iluminátmi, slobošmi, agentmi a záškodníkmi ľudstva..-))

P.S.: Choď radšej do prírody, počúvaj spev vtáčikov, pozoruj ako plávajú divé kačičky, rybičky v jazere a v riekach, ako sa po zmŕtvychvstaní "boha" vyvíja Príroda a možno ti prídu do gebuľky aj iné informácie a niečo pochopíš..

Ak nie, je mi ťa len ľúto!

Ame(o)n

Přidat nový příspěvek