Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Paľo | 14.05.2018

Stráca nervy? Nebuď smiešny pochábes.-))
Ty ma môžeš so svojimi "pravdivými" informáciami len tak nanajvýš pobaviť...

A tie lživé traktáty cirkevných histerikov, s mnohými zamlčanými informáciami, si si mohol odpustiť. Veď históriu vždy píšu víťazi, ak ešte o tom nevieš, Jules.
To akože mám veriť v nejakého ušľachtilého a mierumilovného pápeža, z ktorých radov mnohí boli masoví vrahovia, kryptožidia, pederasti, sexuálni devianti a pod.?
Keď Luthera globálne zákulisie použilo a poslali ho do Ríma, tak sa zhrozil z tých špinavostí a zvráteností, luxusu a kázaní ovciam o chudobe, pokornosti voči pánom a podobných zvráteností a začala reformácia a ďalšie rozkoly v RKC, a to má byť akože ten svetlý stredovek "kresťanskej" Európy. A ďalšie vyzabíjanie státisícov biednych roľníkov a nesúhlasných v mene toho "pravého" boha.

Je mnoho publikácii s odvolávkami na archívy a knižnice, z ktorých je zrejmé, že Templári sekali pekne na ÚROK a teda nie iba nejaký poplatok!
V zmluve bol poplatok za príslušnú transakciu, potom riadny ÚROK na dohodnuté obdobie, ktorý sa s dlžnou sumou splácal aj výnosmi so založeného majetku a nasledoval sankčný ÚROK pri nedodržaní podmienok!
Musel by som hľadať za koľko % sekali kráľov, arcibiskupom a aristokracii vo Francúzsku, Neapole, v Španielsku, či v Anglicku, čo sa mi pri tvojich informačných zvratkoch a všeobecnom prekrúcaní skutočne nechce.
Takže, neojebávaj!
Pozri si, keď ťa to zaujíma v knihách, v niektorých sú aj fotokópie príslušných dokumentov, ktoré tvoja "svätá" cirkev nespochybnila a radšej čušala a čuší ako satanský zmok:
Addison: History of the Knights Templars
Curzon: La Règle du Temple
William of Tyre: History of Deeds Done Beyond
Melville: Vie des Templiers- prvá pôžička bola zdokumentovaná u "chudobných" rytierov Templu v r. 1135.

A mnoho iných relevantných zdrojov.

A utečenci z rádu Templárov (niektorí boli varovaní vopred o akcii Filipa IV.) v Škótsku vytvorili prvé slobodomurárske lóže, známy to škótsky rítus..

Vidím, že v tých informačných zvratkoch a úvahách na nich postavených ťa riadi ten templársky Baphomet, Jules pochábes, alebo dokonca sám Amon.

Amen

P.S.: A píš ďalej, nech každý vidí, čo si to ty za pekného "kresťanského" ftáka. -)))

Přidat nový příspěvek