Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 14.05.2018

A aby to bolo kompletné, ako uvažujete vy, konceptuáli o kresťanstve a RKC v porovnaní s heretikmi :

Papež je podle nich „hlavní Antikrist", biskupové,
kněží a králové jeho aktivní pomahači,
proto je třeba proti nim neustále bojovat vždycky
a všude za každých okolností...
jak hrdě sdělil před
inkvizičním soudem albigenský kacíř Bélibaste,
který náleželk tzv. ,,dokonalým". Podobných
svědectví o tomto zaměření albigenské nauky je
celá řada . Už ve fanatické nenávisti k viditelné
hierarchii a institucionální církvi tkví zá-
rodek terorismu, albigenští se de facto netajili
úmyslem použít proti nenáviděné „babylónské
nevěstce", jak s oblibou Katolickou církev nazývali,
i násilí.

Hox | 08.08.2017

Tvrzení o božství Ježíše je jen manipulace, lež zavedená ve formě dogmatu do vědomí, mající za cíl tříštit celostné nekonfliktní vnímání světa, to že tomu věří miliarda křesťanů kteří obecně nepřemýšlí o podstatě dogmat, jen je akceptují, to je jedna věc, to, že někdo dále razí toto rozštěpení vědomí i poté, co byla zaostřena jeho pozornost na daný problém a bylo mu vše vysvětleno, to už je projev defektní mravnosti, takovou protilidskou pozici může zastávat opět jen stoupenec tohoto protilidského schématu, stoupenec davo-"elitářského" kryptofašismu.
Dále je to jen předstupeň k dogmatu o tom, že Ježíš se obětoval a vykoupil hříchy všech lidí (další rozštěpení vědomí věřících křesťanů), protože akceptovat, že někdo může svou smrtí vykoupit cizí hřích, a tedy i naopak, já zhreším a někdo mě vykoupí, takže neponesu následky, přijmout toto to znamená stát se v určitém smyslu šíleným, a jako výsledek se do kolektivního šílenstv propadne celá civilizace, což pozorujeme kolem sebe. Síla je v pravdě, ne v množství stoupenců.

Ano, ty jsi skutečně kryptosatanista, protože jsi měl možnost se zamyslet a změnit svoje defektní názory, ale neudělal jsi to, i když máš k dispozici všechny potřebné informace, abys mohl vyvodit potřebné závěry.

Takže, človek, ktorý neprijme vaše učenie a verí na Ježiša ako Boha je kryptosatanista. Keby ste mali moc, tak by ste najskor postupovali ako ten katar. Je dobre, že ste len okrajová sekta, Paľo, ktorej materiály sú v Rusku vyhlásené ako extrémizmus...Přidat nový příspěvek