Názor na nekompletní rodinu

balidor | 26.04.2018

Ahoj, popíši můj názor na neúplnou rodinu, resp. co se děje s mužem, když nemá mužský vzor a je vychováván pouze matkou a sestrou. Naši se rozvedli, když mi bylo 12 (otec alkoholik), od té doby do 18 let jsem byl vychováván matkou a starší sestrou, vlastně mnohem déle, otec se na výchově moc nepodílel. Až dle tohoto videa jsem zjistil, co se vlastně dělo (bohužel jen pro angličtináře, nevím jestli je na internetu něco podobného i v češtině či s titulkama) https://www.youtube.com/watch?v=-3tW2uJA0-g -> ve zkratce, žena (má matka) pod vlivem předchozích zkušeností (manželství) s mužem (mým otcem) podvědomě vychovává syna (mě), tak, aby pro ni nebyl hrozbou, aby se ho nemusela bát -> vlastně ho svým způsobem kastruje na úrovni psychiky, která se propisuje i do fyzického těla -> má sestra se s tím, že vyrůstala bez otce, vyrovnala ještě docela v pořádku, ale já jsem byl ve vývoji osobnosti opožděn o cca 10 let. -> v reálném světě se to projevuje tak, že člověk utíká před problémy, nedokáže se za sebe postavit, mnohdy se stává obětí šikany, nemá vizi, nemá cíl, nemá hlad něco dokázat, jednoduše mu chybí vlastnosti a dovednosti mužského typu. -> takový jedinec se vyrovnává se situací různě -> závislosti (alkohol, jídlo, hry na počítači, atd.) -> "vsuvka: díky KSB, levanetu, přeloženým videiím na kanále YT 55Hox, dalších videích zejména od pana Jefimova, jsem poznal co to vlastně alkohol je a k čemu slouží, stal se ze mě absolutní abstinent, za chvíli to bude rok, co jsem čistý a je to super pocit, díky moc všem" narůstá frustrace, ženy vnímá jinak než by měl, jako objekty, ta osoba (pokud si to neuvědomí) je pro společnost nebezpečná, nedokáže si vytvořit lidský typ psychiky a pokud bude vychovávat děti, tak jim bude tyto chybné programy předávat -> neúplná rodina ve vetší míře tvoří mentálně nezdravé jedince a tím se společnost vzdaluje od ideálu, kterého tady na KSB chceme dosáhnout. POINTA -> jestliže počet případů, jaké já uvádím z vlastní zkušenosti, překročí určitou mez,může to mít pro společnost devastující účinek, proto je nyní tlak na všechny ty gendrismi, homosexualismi, rozvodovosti, podporuje se všechno choré, jen ne kompletní rodina, právě proto, aby společnost byla ovladatelná a krajním ŘEŠENÍM se pak může stát, když jedincům jako jsem já pomůže náhradní otec. Ideálem je samozřejmě 1 muž a 1 žena a děti (ideální intimní vztah a harmonie mezi mužem a ženou je popsána v knize Cupid's poisoned arrow od autorky Marnia Robinson -> opět asi jen v angličtině, stojí to za přečtení? Pro mě to bylo tak revoluční, že to doporučuji lidem kudy chodím, když lidi pochopí, co je v knize napsáno, rozvodovost klesne na minimum) Jak říkám, pro společnost je v extrémních případech lepší mnohoženství než riskovat totální rozkol a devastaci systému. Cizí muž pro výchovu dítěte také nemusí být ideální, vše má své pro a proti. Je to všechno velice komplexní a složité a proto nás tu hru baví hrát. Vítězství je jasně dané, kdy se k němu dopracujeme záleží na nás. Spousta lidí se ale nechce mít dobře a nechtějí být šťastní, chtějí se pouze mít lépe než ostatní, takže když se někdo má hůř než oni, jsou spokojení. To ale nejsme my tady na levanetě, my sdílíme naše myšlenky a názory a to nás posouvá dál.

Přidat nový příspěvek