Re: Re: Re: zaujímavé

ľudo | 17.04.2018

Hej, bol som tam tiež :)
Na mnohých z nich.
Môj obľubený je Lietava.
Ešte ako študent, i potom som bol dlhé roky v združení,
kde sme ich opravovali.

Tých hradov, pevností vtedy predkovia naši zo 150 kamenných postavili. Celú líniu, každý 3.kopec priemerne. Šachovnicovo. Mnohé potom o stáročia neskôr barbari - Francúzi i Nemci pri ústupe do vzduchu vyhodili a vypálili, no nemálo z nich i kožou za to zaplatili.

V prepočte na obyvateľa nieslo dlhodobo
zďaleka najväčšiu ťarchu bojov s tureckým pseudoislamom
práve Slovensko. 200 rokov neustalych bojov s drobnými prestávkami. 8 generácii.
Stratili sme takmer polovicu, podĺa niektorých 2/3 populácie,
no nevzdali sme to. Ok, dokončili to Poliaci, Nemci, Rusi..
No to sa nedá porovnať.
A židofašisti tu furt programovú jačia propagandu, že vraj "Národ holubičí". Po hube! :) A potom sa čudujú pogromom.. Idioti.
Bez vetra ni lístok sa nepohne
a oni furt, źe vraj lístky vietor robia pokútne.
Sedliak len raz ojebabreš.

A tí blázni dejinne negramotní svojou hlúposťou prebudili Čiernobejskú matricu, pre nich horšie ako Sitno, či Nitriansky Sobor. Hlupáci. I preto v neposlednom rade, museli i kalifáciu Európy znova odložiť. To sa veru GP nepoteší práci svojich zaoceánskych bývalých poskokov a ich tunajších lokajov, čo sa ešte proti nemu rebelovať odvážili..

Ok tí poturčenci tunajší len z úplnej tuposti, nechápania vo co go.
No neviem, ći im tuposť zrovna na česť, na život poslúži.
Bo keď sa bača na pohúnov, na honelníkov nas..rie, ej veru, býva pre tých nedobre.
A to nie je pre mocou opitých fafrnkov len na holi, v chlade nočnom bez strechy, na daždi triezvennom-očistnom postávať..

Přidat nový příspěvek