Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: O

Qo | 11.04.2018

Jaj. Nevedel som že to máte zaradené ako ezo... Pre mňa je to zcela normálna záležitosť. Som otvorený.

Vedeckotechnické vzdelanie nemám. Ale rád si čítam rôzne štúdie a robil som aj pár jednoduchých experimentov v rámci overovania rôznych teórií.

Taktiež som osobne skúšal praktizovať niektoré ezo záležitosti a tiež som sa zaujímal aj o vedecké pohľady. Hlavne vedcov vedlajších prúdov. Posledne som preveroval hľadanie pomocou prútiku. Ale kedže som prešiel aj poznatky z rôznych výskumov tak som dospel k názoru že prútik netreba. Stačí holá ruka. S počiatku boli výsledky experimentov nejednoznačné ale keď som získal prax tak som mal úspešnosť viac ako 90%.

Preto mi nič z toho nepríde mimo realitu. Obsvlášť keď ma v škole na technickom odbore učili že súčet prúdov na výstupe nemôže byť vyšší ako na vstupe a ja som videl a držal prístroj ktorí to popiera. zostrojil ho chalanisko bez školského vzdelania v technickom odbore. Zrejme aj preto skôr než niečo zavrhnem si musím byť na 100% istý že je to nereálne. Preto si nikdy niesom istý ničím na 100%. Vždy si nechávam rezervu. Potom sa nemusím s nikým hádať. Nieje dôvod.

Keď ostatný slepo následujú pravdu pametám: Nič nie je Pravda.
Kde sa ostatný riadia morálkou a zákonmi pametám: Všetko je dovolené.

Nerád sa niečim obmedzujem. Ale ostatným v tom nebránim.

Přidat nový příspěvek