P.C.Roberts: Západu nejde o fakta, chce válčit a západní národy souhlasí

TauRus | 28.03.2018

Sledoval jsem briefing ruského ministerstva zahraničních věcí pro diplomatickou komunitu, mezinárodní experti na toxiny informovali o neurotoxinu, který měl být údajně použit proti Sergeji Skripalovi a jeho dceři.
Na briefingu Rusové znovu spoléhali na fakta a stávající dohody, kterými se řídí vyšetřování těchto událostí, a zeptali se, proč Britové požadují vysvětlení po Rusku, pokud Britové se odmítají řídit zavedenými postupy a odmítají poskytnout důkazy o tom, co Britové údajně objevili.

Reakce představitelů americké a francouzské ambasády byla pouze ta, že nepotřebují důkazy pro to, aby prokázali svou solidaritu se svými britskými přáteli, že Rusko je vinno pouze z obvinění a že chtějí pohnat Rusko k odpovědnosti.

Výhodou této absurdní odpovědi je, že objasnila Rusům a ruské vládě, že je ztrátou času pokoušet se postavit znovu proti nepodloženým obviněním ze strany Západu s fakty a apelovat na dodržování právních postupů. Západu je to prostě jedno. Nejde o fakta. Programem je přidat další úroveň k pokračující démonizaci Ruska.
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/p-c-roberts-zapadu-nejde-o-fakta-chce-valcit-a-zapadni-narody-souhlasi/

Přidat nový příspěvek