Re: Re: Re: názor

Cico Ciciak | 28.03.2018

> „Ak poznáš nepriateľa i seba samého, nebudeš porazený. Ak nepoznáš nepriateľa, ale poznáš sám seba, máš 50% šancu na víťazstvo. Ak nepoznáš sám seba, ani nepriateľa, prehráš.“

O čom to tu zase trepeš ty manipulatívna klamárska špina?
Ja mám o Illuminátoch a o všetkých tých polo-blbostiach prečítané dosť (aj zo stránky "Spiknutí proti..."), lebo som s tým začinál (asi ako každý alternatívec).
Ale dnes som už našťastie inde (narozdiel od teba).
Ja sa už dnes moc nezaoberám nejakými (virtuálnymi) štruktúrami a objektívne nepotvrdenou konšpirológiou, ale akými metódami tieto štruktúry riadia (KSB a DVTR je v tejto veci neoceniteľný zdroj), lebo to ide ľahko vypozorovať aj v praktickom živote!
Podľa mňa je najdôležitejšie rozumieť práve týmto metódam riadenia, aby sa ľudia pomocou nich nenechali ovládať a manipulovať.
Však o čom je napr. ĽSNS alebo HaRabín?

Mimochodom, veď to práve ty nepoznáš jedného z najväčších nepriateľov gojímov = pseudo-kresťanstvo na čele s RKC a RPC pod kuratelou tzv. "rabinátu"!
Biblia je čistý ojeb, je to nástroj klamania človeka rovnako ako aj ideológie typu kresťanstvo a islam.
Zato Korán je oproti Biblii pre mňa omnoho inšpiratívnejším a omnoho viac autentickejším zdrojom, ktorý omnoho viac uvádza veci na pravú mieru.

> Cico, ani nejdem na teba strácať čas, radšej na sebe zapracuj ,aby si nebol za totálneho hlupáka..

Ja nepotrebujem konkrétne od teba žiadne rady, nemám o ne vôbec záujem, tak si ich strč voľakde do riti.
Tie sračky, čo tu pravidelne píšeš, som už x krát čítal a vôbec ma nepresvedčili na rozdiel od iných, pretože podľa mňa sú na svetelné roky vzdialené od objektívnej pravdy.
A všetko tomu u mňa signalizuje - môj intelekt, doterajšie znalosti, intuícia aj prax z reálneho života.
Ty si buď len taký dogmatickí úbožiačik typu Pakoš a spol. alebo agent-provokatér (dokonca ma už napadla aj taká "kacírska" myšlienka, že paradoxne pracuješ pre Leva-net, aby si ukazoval, aký sú katolíci totálne primitívni hlupáci a katolícka viera "rakovina" na mozgu :)) ).

Přidat nový příspěvek