Re: Re: elementárno, Wátson

Perun | 06.03.2018

Presne túto odpoveď som čakal, teda že som to ja, kto nič nechápe, a Pjakin je ten génius, ktorý sa nikdy nemýli.

No, nebudem nikoho presviedčať, podla mna je to totiž úplne jasné, a potom by to bolo ako v tom vtipe s nevernou ženou s milencom v posteli, ktorá sa pýta manžela "veríš mne, alebo svojim očiam?"

Len zhrniem: Pjakin tvrdí, že účastníci ZOH sú zradcovia (a parchanti) a že Putin je v skutočnosti proti ich účasti.

Ja tvrdím: možno sú aj parchanti ("vlasovci"), ale Putin im to od začiatku až do konca schválil, aby tam išli. To je to, čo Pjakin nevidí a nechce vidieť.

Zostáva otázka, prečo to Putin urobil, ale to je na inú diskusiu, sám som načrtol pár hypotéz (napr. žeby im odnali MS vo futbale a mnohé dalšie možné postihy.) To je teraz nedôležité, len som chcel poukázať, ako sa Pjakin raz pomýlil, a namiesto priznania omylu sa chce tváriť ako neomylný , a stále sa v tom viac zamotáva. Tolko k tomu, nebudem nikoho nútiť, aby videl toho milenca v posteli, ked ho vyslovene NECHCE vidieť.

Přidat nový příspěvek