Re: Re: Re: Zadal som otázku, dostal som odpoveď

graul | 02.03.2018

Jox,ja verím,že čistenie verejnoprávnych médii,ktoré nástupom Jaroslava Rezníka začalo,bude odchodom liberála Maďariča pokračovať.A zachytil som prezentáciu ďalšieho "podareného" kádra-Štefan Skrúcaný,ktorý sa na kameru vyjadril,že toto(vražda novinára)pripomína to,proti čomu sme bojovali v 90.tych rokoch.Hodnú chvíľu nemal priestor na svoje štekanie,ale zjavne sa strčil do toho správneho zadku a znovu vyletel jak raketa.(najskôr Panelák,teraz má s Kandráčom "vlastný formát")
Horšie je,že súkromné média majú veľký vplyv a tam "kádre" ako Kramár,Feldeková,ale aj Vacvalová a im podobní "umelci" typu chaláňi(Kemka,Miezga,Jakab,Latinák)majú obrovský priestor. Určite si zachytil seriál Vlci(JOJ) a "bombastické" upútavky naň-seriál o politických zločinoch 90.rokov!Je to nehorázne podrývanie základov štátnosti tejto krajiny.Bolo by zaujímavé vedieť,koľko platí SRo za "prínosné" glosy Vacvalovej a Feldekovej,ktoré sú vysielané pravidelne cez víkend,cca 5 minút zamyslenia sa týchto osôb.Bez nich by bol náš národ o veľa ochudobnený.

Přidat nový příspěvek