dobrá analýza

ondrej | 26.02.2018

inak má niekto dnešné noviny denník N? Jedná sa mi o to aká tam bola ráno shootyho kresba a kedy sa poprípade zmenila. Prečo zomrel je ešte otázne, môže to mať viacero príčin, avšak nedá mi to, že tu cítiť pachuť sprisahania. A tu je aj dôvod prečo sa na to pýtam. Od chvíle kedy to oznámili ako keby sa spustila lavína. Ako keby čakali na povel začnite, tak začali. Tupo, bezmyšlienkovito, ale išli po svojom. Od rána počuť od opozičníkov a médii jednu a tú istú pesničku. Je to politická vražda, za toto je zodpovedný Fico a Kaliňák a najmenej Gašpar a Kaliňák musia odstúpiť. Jediný kto mal z tejto 5 kolóny aspoň trochu rozumu bol Nicholson, ktorý viacmenej to zavrhol a poukázal na taliansku mafiu, ktorá je napojená na politikov naprieč politickým spektrom. Asi mu došlo, že tudy cesta nevede.
Inak pozrel som si na nete aj info, ktoré zverejnil Ľubo Huďo a skutočne dva odkazy som našiel, tak ako to uviedol. Článok bol na net zavesený skutočne 2 dni predtým a podľa toho čo bolo vidieť vo vyhľadávači, tak ten článok bol aktualizovaný a zverejnený pod dnešným dátumom. Čiže otázka znie: "Skadiaľ vedeli novinári, že sa stala vražda, ktorá bola ešte len dnes oznámená? ".

Přidat nový příspěvek