RE

mdok1 | 26.02.2018

Už som to zmienil na Sputniku. V prvom rade, škoda 2 životov. Každý človek sa dá/môže zmeniť. Ak ten pán bol súčasťou piatej kolóny, šancu na zmenu nedostal, čo je z pohľadu ľudskosti hriech, ak mám použiť náboženský slovník.Druhá vec, prikláňam sa k názoru, že ide o svätú, rituálnu vraždu. Zabitý si dvaja MLADÍ ľudia, čo vyvolá veľké emócie a právom. Vedľa novinára aj jeho priateľka a náboje vedľa mŕtvol..čistý rituál, aby sa podprahovo ešte vic stimulovali emócie. Už sa ozvali médiá, že toto tu nebolo ani 90-tych rokoch. Znova podprahový impulz, že sme na tom morálne, mravne a právne horšie ako za "diktátora" Mečiara. R. Fico si uvedomil čo sa deje, preto tá odmena milión € a tá policajná aktivita. Oprávnene. Kto je na čele polície? No predsa R. Kaliňák. Každý deň, za ktorý sa nič nové nenájde, bude "pykať" Táto vražda je súčasťou udalostí z posledných mesiacov a dní..Ide o vyvolanie nepokojov s cieľom minimálne diskreditácie vlády. Podotýkam, že nie som "smerák". Ak však pôjde o to, niečo sa v zákulisí udialo..možno to súvisí aj s V4, možno aj so zvolením Pána Zemana, možno aj s V. Orbánom, ktorý požiadal o pomoc ostatné krajiny V4..toto má ďaleko k obyčajnej vražde, veľmi ďaleko. Tým nechcem povedať, že "obyčajná" vražda je normálna. Je to zlo, v akejkoľvek forme.

Přidat nový příspěvek