Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Naprosto blábolivý článek

Aksal | 02.02.2018

Pan Drahoš se v kampani sice nevyjádřil "ve smyslu, že považuje Čechy za nesvéprávné", ale působilo to tak. A když říká, že "na rozdíl od Zemana občany nepodceňuje", zapomíná na nonverbální komunikaci, která prozrazuje, že sám nevěří tomu, co říká... Bohužel, pan Drahoš je velice průhledný a i když si dával ohromný pozor na to, co říká, nedokázal zároveň dávat pozor na to, co vysílá nonverbálně... A to byla jeho základní chyba, nedůvěryhodnost... Píšu ti to tak, jak jsem ho viděla... A myslím, že ho tak vidělo hodně lidí...
To, že pan prezident Zeman, změní někdy názor na nějaký problém znamená, že dokáže reagovat na změny v současném globálním světě. Pan Drahoš toho není schopen, dokud mu to jeho poradci neporadí... Podle mého názoru tento jeho hendikep byl tak výrazný, že příprava na debaty to nedokázala schovat. Je to prostě politický amatér bez názoru. A když už nějaký názor má, tak ten je vyloženě zaměřen proti obyvatelům naší země.

Dále, pan Drahoš po celou dobu akcentoval, že je oproti panu prezidentovi ten slušný. Dobrá, tak jsem se tedy podívala, co ten pojem v jeho pojetí představuje. Pustila jsem si video ze setkání s jeho přívrženci a co jsem tam viděla? Výsměch kvůli zdravotnímu stavu pana Prezidenta u čehož mu jeho přívrženci se smíchem aplaudovali. To mi stačilo v utvrzení, že pan Drahoš NENÍ ani slušný. Celá ta jeho "slušnost" se sesypala jako domeček z karet. Pokud by byl slušný, tak by své přívržence upozornil, že tak se slušný člověk nechová. Patrně si neuvědomil, že v naší republice žije několik set tisíc lidí postižených nějakým zdravotním hendikepem a ti jsou také voliči. Těm všem se v tuto chvíli "slušný" pan Profesor posmíval...

Největší pobídkou k tomu, abych se zvedla a šla volit ale bylo soustavné opakování mainsreamu, že pana prezidenta Zemana volí lidé nevzdělaní, staří, chudí, venkované a podobně. Zato pana Profesora volí lidé vzdělaní, bohatí, z velkých měst atd. Manipulace z toho až čiší. Asi taková, volte Drahoše a budete také vzdělaní, bohatí... Ale lidé nejsou hlupáci a tuto manipulaci lehce prohlédli.

Také mě nadzvedlo chování naší "umělecké" fronty a médií. Ta jejich nabubřelost, elitářství a pocit, že jsou něco víc, než běžný občan... Někteří z nich stěží ukončili základní školu a "umění" se začali vesměs věnovat kvůli tomu, že jim nešla matematika, jak často přiznávají... Zároveň ale "ví", co obnáší ekonomika a další exaktní vědy, ale úplně nejvíc ví, jak řídit stát. To jim jde nejlépe. Tedy alespoň podle toho, jak vehementně radí, kam má prezident jezdit a co a jak tam vyjednávat... Média je v tom povzbuzují, pomáhají a utvrzují. Podívej se 100 let zpátky, komedianti patřili mezi spodinu národa. A dnes nám káže koho si máme zvolit! Zapomněli snad na předešlé volby? Umělecká fronta, hlavně ta pražská už několik let soustavně dehonestuje občany, ze kterých žije... Je tak hloupá, že si ani dnes neuvědomuje, že její podpora kterémukoliv kandidátovi znamená polibek smrti. Pokud bude pokračovat v současném trendu, věz, že v příštích volbách zvítězí nějaký "Zeman" 2.0, někdo jako pan Okamura, nebo pan Babiš...

Přidat nový příspěvek