Re: Re: Re: Re: Re: Re: Den voleb

Gandalf ;D | 23.05.2018

Vaš komentar je sice realny a podnetny a spomenute realie ,,poznam sam,, ,avsak (podla mojho subjektivneho vyskumu) otazky ,,podvedomia,, vystihujete len na ,,malo,,%. Dotkol ste sa mnohych realii a zaujimavosti vseobecne prijimanych ako ,,podvedome neznamo(?),, ,ktore su vsak vzorcovito priam šablonovito bežne za podmienky/predpokladu ,ze vedomie sa diferencuje na 1. Podvedomie 2.vedomie 3.osobnost .
Tema je to extremne široka a reči o kognitivnych ,ci ezoterickych strankach ani nerozoberam. Zakladna šablona je ,ze vsetko sa deli jak horizontlne tak vertikalne (pri grafickom znazorneni)- podvedomie - ,,bios,, hardver tela ,,masa,,(rozum primata alebo dietata do veku 6 rokov) ,dalej vedomie (alebo druhotne vedomie) priamo pracujuce s podvedomim ako zložka energetickeho tela (nie ako intelekt podla definicie KSB) ale ako forma torov-atipickych čakier mimo konštrukcie tela (-odtial aj napojenie na spoločne vedomie/mravenisko/system...) a dalej ako osobnost ,,subjektivita-praveho CITIACEHO JA,,(castokrat- 99%??? populacie poklada druhotne VEDOMIE/EGO za seba/JA ,vid.- myslim teda som, namiesto citim teda som(vid. poznatelne v meditacii ,ci...).
Pochopenie tejto struktury/ur ponuka pochopenie skrz politicko ezoterickeho vplivu a naslednej manipulacie cez skreslenu koncepciu - vnimania society/nabozenstva/....
Pre zvedavcov ,,Asi,, naraz a pomerne ucelene o tomto najviac v knihe "Allatra" (je dohladatelna na nete gratis - niejeto nabozenska literatura! Skor filozofia najviac vystihujuca ,zahrnajuca a doplnujuca aj ,,moje subjektivne,, zistenia.
Mier

Přidat nový příspěvek