..usměvná symbolika zakrývání oka mladého mudrce Kluse..

Rammon | 27.01.2018

Nejsem už naštěstí mladým mužem a coby milujícího posluchače ticha a Rammstein by mě ani nenapadlo pustit si byť jen na youtube cokoli od umělce typu Kluse..
Nicméně nedávno jsem si prohlížel v jednom menším městě výlohu prodejny knih a jak už to tak v malých městech bývá,v té prodejně prodávájí krom jiného i cd nosiče a zaujal mě mezi jinými obal cd,na němž si pan Klus zakrývá otevřenou dlaní pravé oko..
A muj dotaz,dotaz obyčejného muže žijícího v ustrani venkova,jenž včera volil pana Miloše Zemana z podobných duvodu jako třebas muj oblíbený Ladislav Jakl,muj dotaz tedy zní..
Nevážený pane Klus,krom toho,že námi,obyčejnými lidmi upřímně pohrdáte,ptám se vás,to vaše zakrytí oka na vašem cd znamená to samé,jako když si ho zakrývají ty Illuminátské umělkyně jako Rihanna,Lady Gaga,Madonna a mnoho jiných..?..
..i vy světáku jeden..to jsou mi ale v té naší malé zemi věci..tak snad vám to za to stojí.. R.G.
P.S. Náš pan president vyhrál a vy pane Klus budete muset ještě příštích pevně věřím,že celých pět let,polykat svoje sliny zkrývaného vzteku.Tečka.

Přidat nový příspěvek