Dvě cesty

ZS | 17.01.2018

Zvolit Miloše Zemana znamená jít po hrbolaté stezce plné nástrah, překážek i dobrodružství, ale víme kam jdeme.
Volit Drahoše znamená zavázat si oči a nechat se vést kam nám řeknou, třeba do propasti. Já nechci, aby naše vlast spáchala seppuku.

Původně jsem si, řekl, že Drahoš by stál za řeč, ale to jsem o něm ještě nic nevěděl. Pak jsem sestavil mozaiku a přehodnotil pro a proti. V první kole jsem Zemana nevolil, ale v druhém kole mu hlas dám.

Drahoš je sice vzdělaný akademik, ale do politiky vůbec nepatří! "Ano Frau Merkel my přijmeme uprchlíky, ano Herr Junker přijmeme EURO, ale vy občané ČR držte hubu, nemáte právo rozhodovat o vlastní zemi. Vy pane Halík máte pravdu - neumíme si vládnout sami a proto nám musí vládnou EU".

Drahoš je korouhvička, která se otočí tam, odkud uslyší písknutí. Své projevy si nepíše sám, ale dostane je od svého týmu aby se je nabifloval jako básničku, avšak není schopen obstát ve vyhrocené diskuzi. V jednou kuse pořád neví, nechce spekulovat, neví, není si jist, neví co, opravdu NEVÍ?! Jeho tým opisoval proslovy od megalomana a narcise Horáčka a ke všemu tak okatě, že je to až trapné.

Vstupujeme do neklidné doby, která určuje tvář planety na další tisíciletí dopředu a v této době velkých změn a otřesů je potřeba mít na prezidentském křesle skutečně pevnou, neústupnou, silnou, čestnou a nezlomnou osobu, která bude pro republiku symbolem jistoty.

A takovou osobou Drahoš NENÍ ANI OMYLEM. Osobně bych mu doporučil, aby se vrátil zpět na akademickou půdu a je tam spokojený.

Přidat nový příspěvek