Re: Re: Ke globalizaci

Tomi | 15.01.2018

Podľa mňa sa nechávaš trochu zmiasť. Alebo som ťa len zle pochopil. Rád by som to nejak zasúladil s mojim chápanim.

To s tou selekciu povedzme dobrý a zlých a tých špatných dať, povedzme nekam na ostrov.
S tým súhlasím. Ale kto o tom bude rozhodovať a nazáklade čoho?
Treba si spomenúť, ako podobné pokosy dopadli v Rusku za Stalina. Trockisti to vyuzili k tomu, aby zlikvidovali všetkých normálnych ľudí a zostali iba Psychopati a zakomplexovaný úbožiaci. A tých pár normálnych čo prežilo sa proste muselo prispôsobiť.

Čo sa týka zmeny psychiky GP. V tom vidím tiež problém. Lebo ak sa chceme takto zaoberať GP. Tak by sme mali mať nielen hrubý obraz a nejaký popis. Ale musíme presne vedieť o čo sa jedná. Kedy sa bavime o niecom konkretnom co ma urcity vstah k ludom
A kedy sa o GP hovorí, ako o nejakom hrubom obraze - duchovnom princípe.
Na zaklade ktoreho mozme gp identifikovat a Do ktorého fungovanie môžme vedome zasahovať s cieľom dosiahnúť pozitívnu zmenu.

Či sa bavíme o doterajšom GP, ktorý je evidentne nepriatelský voči ľudstvu.
V tom prípade sa ale bavíme o neľudských entitách a bytostiach, alebo možno o neľudských bytostiach podobných človeku. V takom pripade by sme ale nemali užívať ich metody a robiť chybu ako stalin. Tym im len pojdeme na ruku a casom sa to obrati


Přidat nový příspěvek