Re: Re: Re: Re: nedostatek citu,soucitu a ženského principu u pana Pjakina

Tomi | 16.01.2018

Hezky napsany. No a prave o tomto hovorim. Že keď vieme toto. A ja s tebou súhlasím. Taky nezostávam kľudný, keď si sadím stromky, zeneninu ... A zničí mi ju mráz, škodocovia...
Potom neostávam vyrovnaný a to je špatne. Beru to ale ako osobné zlyhanie. Samozrejme to má vpliv na môj úsudok a negatívne to pôsobý tak na okolie, ako i na mňa. Povedzme že moje neprimerané reakcie sú dôsledkom nezvládania zúfalstva, pretože sa cítim bezmocný. Neviem čo a jak. Aj nepriek snahe som bezmocny.
A tie sytuácie su o tom, naučiť sa ovládať. Uvedomiť si to. Spracovať to.
A pri ďalšom teste sa zlepšiť.

Takže ho chápem. Nič menej. Keď toto čo si písala vieme o tých športovcoch...
Ešte si ale povedzme. Napríklad naši Slovenský hokejisti. Akých majú fanúšikov? Keď je na krku známka pridanej hodnoty, tak ich čaká plná Bratislava. A keď nie. Skoro Nikto tam nieje. To jak funguje SZĽH... No ani sa nedivím že toľko Hráčov s NHL ani nejde reprezentovať. Štát hokej moc nepodporuje. A keby nebolo toho že tý chalani financovali hokej na slovensku zo svojho. Tak by sme už žiadny hokej nemali.
Keby oni musia čletiť takej voľbe, tak by som úplne chápal prečo nepôjdu pod národnou vlajkou. Myslím, že v Rusku to v tomto nieje o moc lepšie.

Ale inak súhlasím s Pjakinom, že ak pristúpia na také podmienky, tak to o ich hrdosti veľa hovorí. A Rusku to tiež neprospeje pri súčasnom stave vecí, ale dá sa to povedať aj inak.
Evidentne toto podanie s objektívneho hľadiska nepôsobý dobre.
Nič menej poukazujem na rozpor medzi tým čo V.V.Pjakin hovorí a robí.
-Tak nech to podáva hneť bez emócii, alebo "nech to potom neprekrucuje a nerobí s ľudí blbcov."
Nerobí to dobre. I ja viem byť hodne arogantný a v tú chvíľu to nerobí dobre. Ale vždy si to človek môže i neskôr nejakým spôsobom priznať. A zmeniť spôsob jednania pri čom si ďalej stáť za svojim. A hneť to potom pôsobí ľudskejšie a nie tak povýšene.
-Keď hovorí o objektivite, tak mal i seba tak hodnotiť. A keď hovorí, že by sme to mali brať bez emócii. Tak by to tak mohol i hovoriť. Alebo by mal mať viac pochopenia a myslím že si zýska viac sympatií. - Už keď je jediný, kto pracuje na takej úrovni. ;-)
už keď delám reklamu na ľudský typ psychiky, tak mám ísť príkladom. Inak to nieje dobrá reklama. :)

Přidat nový příspěvek