Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Doplnenie

Hox | 12.01.2018

> tak kto ti dáva právo nazývať kresťanov, čo veria, že je Ježiš Bohočlovek, čo veria na Eucharistiu aj v prípade, že si prečítajú KSB diela, že uznávajú skrytý satanizmus

versus:

> Totiž si sa priamo vyjadril o mne

ty se považuješ za "křesťany obecně"? Na rozdíl od tebe, křesťané nepořádají nájezdy na tyto stránky a nešíří různorodé lži a manipulace, s cílem odradit potenciální zájemce o KSB lživými informacemi. Tím mimochodem vstupuješ do oblasti svobody volby každého, koho svými manipulacemi ovlivníš, za což také neseš plnou zodpovědnost.

Máš pořád možnost pochopit podstatu KSB, stejně jako tu možnost má každý člověk. Pokud volíš pracovat na projekt zotročení lidstva ve jménu Boha, a vědomě pracuješ proti informacím, které každému umožní, aby je využil ke svému prospěchu a k prospěchu celé společnosti, pak je to tvoje volba, za kterou poneseš následky - odpovědnosti za své činy před Bohem se nikdo nezbaví, a už vůbec nemůže být nikdo "dopředu" vykoupený ukřižováním Božího vyslance.

Sektářské uvažování a sektářskou praxi tu dnes a denně demonstruješ maximálně ty, pokud tvrdíš že je KSB sekta, dej nějakou definici sekty a demonstruj, jakým způsobem KSB naplňuje jednotlivé body.

Protikřesťanská je hlavně současná církev, což už tu bylo také mnohokrát demonstrováno, KSB není se skutečným křesťanstvím v jakémkoliv, ani nejmenším, rozporu. Pokud děláš rovnítko mezi církví a křesťanstvím, to je opět čistě tvoje volba.

Přidat nový příspěvek