Re: Zeman dělá jen ostudu a je zrádce národa

M.C. | 03.01.2018

Hm, a z čeho soudíte, že se ,,umí chovat"?
Z pečlivě zrežírovaných a nacvičených televizních vystoupení?
Nemluvě o tom, že i hajzl první třídy může mít navenek korektní vystupování.
Drahoš je jenom takový malý hajzlík bez pevného vlastního postoje, se kterým si budou ti velcí dělat co chtějí.

Co se týče Zemana, ty občasné úlety v chování mi vadí taky, ale on už v jeho letech jiný nebude. Kdyby se nabízel kvalitnější kandidát, byl bych pro to, aby to zabalil, ale zatím tam vidím samé šašky a blbečky.
V současné době i v nedaleké budoucnosti čeká náš stát a celou Evropu velmi těžké období a potřebujeme v čele člověka, který vidí dál než na špičku vlastního nosu.
Nemáte to s tím článkem o roku 1968 trochu popletené?
Zeman si právě proto, že se dvacet let živil prognostikou umí dát dohromady dvě a dvě a spočítat si, co z toho ve finále vyleze nebo nevyleze.
Proto taky slezl z umírajícího koně a snaží se nás zapojit do společnosti zemí, které mají před sebou lepší budoucnost než několik let občanské války s islamisty, které si díky ovladatelnosti a prodejnosti svých politiků natahaly na vlastní území.
Zeman asi s globalisty euroasijského křídla spolupracuje, celá řada věcí tomu nasvědčuje.
Jenže tohle křídlo nás nepotřebuje zničit, oni nás naopak potřebují zachovat jako opěrný bod. Politickou zásadu, že kdo je pánem Čech je pánem Evropy nikdo nezrušil.
Atlantická strana (to, čemu Pjakin říká státní elita) naopak potřebuje rozvrátit co největší část Evropy dříve, než se jí sesypou její průsery na hlavu, aby tak do budoucna oslabila Rusko a euroasijskou větev.
My musíme držet s těmi, kdo nás chtějí zachovat, jakkoliv je to spíše z důvodů vlastní bezpečnosti než proto, že by nás měli nějak mimořádně rádi.
Na příkladu Bašára Assáda a Sýrie je vidět, že když Rusku na někom opravdu záleží, tak ho padnout nenechá a mohou se sionisté a neokonzervativci třeba stavět na hlavu. Oni by nás rádi použili jako kanonenfutter v nevyhratelné válce proti Rusům, stejně jako mnoho dalších národů. Nasrat a rozmazat.

Proto jakkoliv není Zeman dokonalý ani zdaleka, vede o několik koňských délek před zbytkem kandidátů.

Přidat nový příspěvek