Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Austrálie

qwertz | 27.12.2017

To co se stalo me rodine mne neopravnuje ke studu za cesko. Dokazu se velice ucine branit pres me pravniky. Take to je moje zalezitost.
Co mne opravnuje ke studu a proc jsem tam nebyl od r.1991 presto, ze tam zena jezdi kazdy druhy rok je ten fakt ze: V roce 1985 jsem projizdel Moskvou a videl zebraky pred metrem. Byl jsem hrdy, ze to u nas neni. Dneska pokud bych v cesku narazil na bezdomovce nebo zebraka. Tak bych se musel jit asi ozrat k smrti z litosti, ze ho nemuzu nalozit a odvezt sem k nam. Mnoho z ceskych bezdomovcu jsou produkty statu, stari, VZP , nezajmu spoluobcanu a nekdy take alkoholismu. U nas jsou bezdomovci pouze fetaci a alkoholici ale je tu Armada spasy kde jim vrati alespon castecne dustojnost a umozni ubytovani se statnim prispevkem, mnohdy i v dome na pozemku se zahradkou a zadne tvz holobyty. Rozhodne nejsou tercem mladisvich, kteri je ubiji jen tak z pleziru. V mladi mne zajimala rodina malorolnika, kdy matka aby mohla pracovat na policku je drzela na odvaru z makovic. Vsichni byli mentalne postizeni ale meli praci a bydleni. Jeden dokument nadace nebo CT venovany problematice drog hovoril s expodnikatelkou, ktera v te dobe byla nucena provozovat prostituci. Ta rekla vetu ve smyslu. " Jen si nemyslete dneska nami pohrdate ale zitra muzete skoncit jako ja a ani si neuvedomite jak rychle se vase socialni postaveni zmeni" Ve svete se hovori a uci Emphatie tot posledni hit. Ja tvrdim, ze clovek se s empathii musi narodit ale nikdy se ji nenauci. Ja ji byl obdaren asi presprilis ale nebylo to tolik abych zacal bojovat a to vsemi zpusoby. Ceska a Slovenska populaci se s timto jevem naprosto smirila. Tak to je ten stud. Nemohu se vratit, protoze to krasne (obrazy) mam ulozenne v mozku a prepsal bych je hnusem, pohrdanim a mozna i nenavisti k zemi kterou mam rad a za kterou se v soucasne dobe stydim.

Přidat nový příspěvek