Re: Re: Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

qwertz | 26.12.2017

Zajimava poucka. Takze jsem mel napsat: "Stydim se sam za sebe, protoze se stydim za cesko." Stydim se za cesko, protoze nemohu nikomu vysvetlit co se stalo s tim ceskem , ktere si pamatuji oni. Ceske zbrane, motorky Jawa auta embecka a pletaci stroje a odevy. Poradite mi laskave jak jim to mam vysvetlit kdyz president zamerne ukradne tuzku coz je dokumentovane tv kamerou.V Australii ho nepustili do parlamentu jako soukromou osobu atp.
Ale dotycni mne maji radi jsou to moji dlouholeti pratele. Pokud se v diskusich Cesko zmini tak se STYDIM a diskuse se neucastnim. Nedokazu to ani pochopit a v cesku jsem nebyl od 1991 a to jsem tam lital biznis tridou kde mne diplomat letici do Vietnamu premlouval , ze bych mel udat ty kteri na restitucich chteji vydelat. Vyhodil jsem ho, protoze mel listek do Economy tridy.
Pri tom co my bylo "znarodneno"(predevsim detske sporeni) a chtel jsem dostat zpet. My bylo receno , ze MUSIM mit trvaly pobyt v cesku abych restituci mohl uplatnit. Jste na tuto podminku hrdi cesti vlastenci? Ja je poslal do [....]le s tim, ze od jiste doby musim pouze zemrit.

Přidat nový příspěvek