Re: Re: Otázka - Odpověď 18. 12. 2017

qwertz | 25.12.2017

Uz 30 let jsem Australsky imigrant. Do "plysaku" jsem byl hrdy za oceneni mojich znalosti kolegy australany, ktere se vstahovaly na skolstvi CSSR. Po plysaku je mi stydno a k Vasi republice se ze studu radeji nehlasim. Pjakin mel pravdu s rovinami , ktere prezentoval. Zadne jinne neexistuji a neexistovali by ani pro mne kdyby MOV podobne sankce zavedla proti Australii. Jsem Australsky vlastenec a bral bych je predevsim jako hrubou urazku SVE zeme, kterou miluji. Sve vzdelani jsem pojal jako vzdelani moje vlastni s jehoz politicke systemy nema co delat. Delam to jenom pro sebe. To je ma motivace a zaroven i cast meho vlastenectvi. Ve zkratce k Australii. Mnozi si mysli, ze jsme narodem deportovanych kriminalniku ale to je omyl. Do Australie byly predevsim deportovani "neprijemni" i militantni odpurci rezimu UK a potom i chudaci bezdomovci. Bezdomovectvi byl hrdelni trestni cin v UK. Tahle zeme mela do urciteho okamziku mnohem pokrokovejsi parlamentni demokracii nez USA nebo UK. Podle mne . Spickove vykony sportovcu by mely byt, jejich vlastni osobni pokorovane rekordy z hrdosti i k zemi ktera jim ji zajistila a kterou reprezentuji. Olimpijske hry ztratili a dale ztraci ten zbytek miroveho poslani dany jim do vinku zakladateli. Pro mme ( a snad nejenom) uz nemam zajem je ani sledovat a cist o rekordech a zprostosti byrokracie a karieristu ,ktera se jako pijavice na ne"nabalila". Pokud to nekdo ze sportovcu dela predevsim pro prachy. Tak zadne soutezeni pod neutralni vlajkou. At soutezi pod vlajkou toho statu ktery povazuje byt i za vlast. V tomto pripade at nesoutezi jako rus, protoze ustupky ktere je tvz dobrovolne prijali zrazuji a pokoruji vlastence te zeme o ktere jenom tvrdi , ze je jeho vlast. Jeho vlast je jenom jeho nabubrele ego a mnohy i narcisismus. Diky za pozornost

Přidat nový příspěvek