Re: Re: Re: Bláboly?

Paulina | 06.01.2018

Neviem ako som sa doklikala dnes sem, zip subor Straka, dakujem vam za to co ste napisali. Mam podobnu skusenost z roku 1990, tiez mi doporucovali lieky na utlmenie, ale tie som odmietla, atd..... Otvoril sa kanal do vlastneho vnutra, ktory je uplne iny ako dnesne chapanie sveta, po 15-20 rokoch mi to zacalo dávat zmysel. Zacala som rozumiet, ako funguje moj strukturovany zip subor Pavlina, ma viacere urovne a ukazuje suvislosti zivota, mimochodom taky este softveristi nevymysleli, tak ho volam "Kozmicky softver", je v kazdom z nas.

Kazdy clovek ma v sebe "Kozmicky softver" a vie presne, co je z jeho pohladu na zivot spravne a co nie. Pozor nie je v hlave, je v nasom vnutri, len s nim nepracujeme, nasu pozornost stale uputava hocico ine.

Vypracovala som si takuto metodu:
-- pozorujem - vidim, pocuvam, citam - tento proces bezi v hlave
-- vnimam - testujem vo svojom vnutri - s tymto sa stotoznim, tomuto rozumiem, s tymto nesuhlasim a vymazavam, este zostava nieco, comu nerozumiem, necham tak, mozno o rok, dva pochopim, ked pride spravny cas, porozumiem, je jedno, ci ide o DVTR, HSB, nazory a vychova v rodine, filozofie, nabozenstva, rozne teorie, ekonomiku .....
-- zijem svoj zivot v sulade s "Kozmickym softverom"

Ked si precitate tieto prispevky, kolko z nich je napisanych z vnutorneho suladu a ktore su vyplodom logickeho myslenia, roznych presvedceni, emocii, nadsenia alebo zatracovania? Presne to viete, chyba im hlboka ludskost :-)

Na zaver:
neverte mi ani slovo, pozorujte, vnimajte a zite v sulade s "Kozmickym softverom"










Přidat nový příspěvek