Smazaná retrospektiva

Tony Clifton | 17.12.2017

Vzpomínáme, Hoxi. Ono tě to kouslo, žes to už smazal z diskuze?

Jamail Yareshi 4. september 2016 o 19:59
..so zaujmom toto dianie – vyklad islamu – sledujem uz velmi dlhu dobu. Toto bol zasadny a dolezity uder wahabismu a takfirismu na medzinarodnom polu ( na ktory som naozaj dlho cakal a veril ze pride) a konecne byla zasadne zosilnena matricia spravneho vnimania islamu v ramci sveta, ako nabozenstva milosrdenstvia, lasky, rovnosti a spravodlivosti – systemu zákonov a predpisov, ktere meni cloveka k lepsiemu – ku obrazu laskaveho Allaha. Verim ze tak bolo ucinene v ten najlepsie nacasovany okamih vo spolecnej rezii z gosudarom. :)

Želam mier v dusiach vsetkym skutocnym slovanskym nerabom


https://www.emimino.cz/diskuse/problem-migrace-do-eu-229506/strankovani/4700/

TauRus 7.4.2017 o 12:58

Cena dolaru jde dolů, ropy – nahoru!
Odpověď

Jamail Yareshi 7.4.2017 o 13:05

prirodzene, to sa dalo ocakavat
Odpověď

peter 7.4.2017 o 12:55

Citam v nytimes, ze Trump a T-rex neupozornili Rusko. Pentagon tvrdi, ze ano. Bohus by povedal“jezis maria to je bordel“. Alebo som to zle prelozil? Kto to kurna v US riadi?
Odpověď

Jamail Yareshi 7.4.2017 o 13:04

…..nebojte sa, vsetko prebieha vo vzaujemnoj suhre, mainstream sa potrebuje predviest a Trump potrebuje politicku ustojcivost – no a europski podpindosovia ztratia posledne zbytky sebakontroly a zacnu vystrajat, proces de-podpindosacie Europy sa moze rozbehnut naplno……v zaujmu Europy samotnej.
Vsjo idot charaso……
Odpověď
peter 7.4.2017 o 13:09

Ano, ano len je to trosku priehladne. Ludia na forach diskutuju o co ide Trumpovi a podobne blbosti :)Trump to prezentuje ako svoju akciu, ale pentagon robi nieco ine? Dava informacie ake? :) proste bordel v USA

Odpověď???

.......netreba brat vazne !
Jamail Yareshi | 17.06.2016

...mozno ide o stav extazie ci deliria....., mozete mi prezradit co si pred tym slahnuli?..velmi by ma to zaujimalo, mozno by som to aplikoval na mojich kralikov pred odchodom na patelku


Jox 12. august 2016 o 14:53
Aspon bolo vidno, že jeden č lovek používa nicky peter, petrus, jamail a rado.podľa mňa tá vydráždená téma pokračovala u tohto jedinca kvôli diskusii na levanete a potom tu ku članku o technologii pisania svätého písma a mojmu zážitku s popisom technologie krstu.

Odpoveď
andrej 12. august 2016 o 15:08
jox bol by na teba nejaky kontakt prosim ?
mam par otazok ohladom tonglen
dakujem

Odpoveď
Jox 12. august 2016 o 15:27
Andrej môžeš napísať na mimo téma a ak chceš vedieť viac človek, ktoré veľa z týchto vecí organizuje má nick Ivan Ivanov na fejzúku ma ako fotky psa a mačku, ten Ti bude vedieť dať aj konkrétny tréning. So mnou len anonymne, bohužiaĺ doba si to vyžaduje…

Přidat nový příspěvek