Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Moraváku, to je odpověď, žejo?

Hox | 15.12.2017

Vnímavý člověk vidí, jaký záměr byl za příspěvkem zera a za jeho dalšími příspěvky. O alkoholismu v článku řeč není, proto je zajímavé, proč napsal

"Kde je hranice mezi alkoholikem a vášnivým konzumentem ovoce?"

nebo

"Jsem ještě abstinent, nebo už alkoholik?"

Z jakého důvodu podsouvá, že existují jen abstinenti a alkolici, zatímco v realitě drtivá většina společnosti nejsou ani abstinenti, ani alkoholici, ale lidé co se občas napijí?

Místo aby se zero zamyslel nad myšlenkou článku (problém tzv. kulturního pití, pití z nudy a jeho důsledky na život), rozhodl se dělat nechápavého. Kdo nechce chápat, tomu nelze nic vysvětlit.

Nálepkovat znamená označit nějakým podstatným jménem, například "konspirátor", "troll", "neonacista" a podobně. Můžeš citovat, kde jsem napsal něco ve smyslu "zero je <nálepka>" nebo "ty jsi <nálepka>"?

Vnímavý čtenář také vidí, jaký záměr stojí za tvým příspěvkem. Co se toho týká, jedná se o útok v osobní rovině a jako takový tu nemá co dělat, ale mám obavy, že kdybych ho v souladu s pravidly diskuse odstranil, začneš vřískat na tém "cenzuraaaaaa" a vyplodíš tu dalších 10 příspěvků s osobními útoky, takže ho tu nechám. Jen si posluž, útočit v osobní rovině je jednoduché, to umí každý. Formulovat vlastní názor na nějaké téma, bez toho, aby náplní byl útok na někoho, už každý neumí, to vyžaduje nějaké úsilí. Bude následovat další útok v osobní rovině?

Přidat nový příspěvek