Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kam směřují stíny kolem Kolji?

ТаuRus | 06.12.2017

P.S. A je zvláštní, že i v této diskuzí, na těchto stránkách, stačí, že vyleze nějaký provokatér, možná, sem dokonce schválně zaslaný,
a už se to stane "argumentem" pro ty, kdo nechce slyšet, ani vidět jiné argumenty, než "Pjakin řekl". Kde to jsme? Ústav malomyslných, který čeká jen na vyjádření "doktora"?
Vždyť se chováte přesně podle principu "dav žije podle tradic a rozhoduje se podle autorit". Tohle chce po vás Pjakin? Vždyť skoro v každém videu vás nabádá, abyste sami četli tlusté knihy a mysleli vlastní hlavou. On sám by se zhrozil, kdyby viděl zdejší argumentací: "když to Pjakin řekl, tak to musí být pravda".
Vždyť každý, kdo takhle argumentuje, podporuje duch "davo-elitarismu" na těchto stránkách a dělá samotnému Pjakinovi špatnou službu, protože dáváte do rukou nepřátelům KSB obrovskou zbraň. Protože mluví o vás, jako o "sektě Pjakina" a ani se jím nedivím, když čtu příspěvky, kde se mluví "o třetím oku Pjakina" a jeho zvláštních schopnostech, kvůli kterým ani nemusí ověřovat informace....
Když nebudou Pjakinova videa, za kým poběžíte, jakého guru začnete hledat, aby vám přežvýkal informace a vysvětlil smysl probíhajících procesů?
Není už na čase začít používat vlastní hlavu a nespoléhat na "třetí Pjakinovo oko"?

Přidat nový příspěvek