Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vyplata

ТаuRus | 04.12.2017

Ježíši, ty zde z toho uděláš přímo spiknutí proti Pjakinovi.:)
Ono se to v běžné škole nestává, že se učitel splete?
Uklidni se, Pjakina si vážíme a nesnažíme se ho pomluvit.

Pjakin sleduje informací z otevřených zdrojů, nestuduje blogosféru a není vyloučeno, že mu podklady někdo připravuje. V tomto konkrétním případě,k posouzení celé věci nestačilo sledovat jen otevřené zdroje, ale musela se prozkoumat blogosféra.
Kdo první zveřejnil informací? Jak se o ní dozvěděl? V jaké formě zveřejnil informací (úplné, neúplné)? Stalo se, že v prvním vhozu sestřihali video, ukázali jen Kolju, ale chyběl závěr jeho projevu, kde Kolja říká, ať se lidé vzpamatují a ať už nejsou války. Bez toho závěru nebyl problém přesvědčit lidí, že to vystoupení je omluva Němcům.
Jak probíhalo pumpování emocí do éteru? Od koho se objevily fejky a za jakým účelem? Proč blogéři nezveřejnili celé vystoupení žáků, německých a ruských? Proč se společnost dozvídala o všem postupně, zároveň s dalšími fejky o fondech, banderovcích atd.?
Kdo a proč začal vytvářet falešné accounty Kolji a učitelů na facebooku a twitteru? Kdo to měl zapotřebí?
Proč kritizují Kolju, který má ukrajinské příjmení, ale už nekritizují dívku, která řekla v podstatě to samé, ale má ruské příjmení? Jaký z toho plyne závěr?
Při studování blogosféry jsme přišli z závěru, že se jedná o zpravodajskou hru, která má za cíl diskreditovat vládní záměr o zlepšení vztahů s Německem připravit útok na Putina.
Vždyť jsme zde vše po lopatě napsali a vyargumentovali, proč máme jiný názor.Řešte argumenty důkazy, a neřešte, jestli to řekl Petja nebo Vasja...

Přidat nový příspěvek