Re: pár poznámok k biogénnemu riadeniu

Marek Z. | 06.12.2017

nik: Technologické možnosti s sebou přináší energie daného Věku a ten je od předchozího vždy odlišný. Proto nemá moc smysl uvažovat, jestli by v daném věku šlo použít technologie předchozího Věku bez znalosti jeho energetické povahy. A jednotlivé Věky jsou určeny precesí zemské osy v rámci Platónského roku. Tento pohyb ovlivňuje naprosto vše, veškerou mentalitu doby, klimatické zóny, rozložení oceánů, ledovce atd. Např. pokud nějak fungovaly pyramidy zarovnané na určitá souhvězdí, tak to všechno pak je nefunkční vlive změny polohy zemské osy a vhodné tak akorát jako hrobka pro nějakého fanfaróna:-)

GP se v rámci těchto věku šikovně přesouvá. A předěl mezi Věky často probíhá planetárním kataklyzmatem a v nich mizí předchozí civilizace, protože takové dění je často naprosto likvidační a je i dobře zdokumentováno v paměti různých národů. Je to nepředstavitelná mela.

Následující Věk se po takovém předělu vyvíjí jakoby o nuly a s jiným druhem mentality, ale pokud tam vědomě přejde někdo z předchozího Věku a povede se mu přenést znalosti např. i technologických možností, může příští Věk do značné míry i ovládat ve svůj prospěch, tedy jeho směřování. Ono na toto není potřeba moc, jen znalost toho, co kdy přijde, jak fungují jednotlivé cykly a nějak se proti tomu dlouhodobě zabezpečit a přenést to. To stačí na globální moc v rámci Věků. Za okolností takového určitého resetu ostatně vznikala i židovská subrasa na Sinajské poušti, se svou řídící biblickou koncepcí pro budoucí Věk. Za těch dnů se celé řízení rozpadalo pod tíhou planetárních změn.

S těmi čínskými žreci by to tak i mohlo být, nicméně pořád zůstanou původem z Egypta, a třeba už i se šikmýma očima :-)

Přidat nový příspěvek